Науково-сервісна фірма «ОТАВА»

otava_logo_newcolor_2-7Науково-сервісна фірма «ОТАВА» спеціалізується в галузі наукових досліджень на замовлення для українських та зарубіжних підприємств. У разі необхідності компанія залучає до співпраці провідних українських учених, що мають великий досвід науково-дослідної роботи. Серед них хіміки, біологи, фізики та патентознавці, об’єднані зусилля яких сприяють успішному виконанню складних контрактів.

ОТАВА розробляє для українських приватних підприємств нові товари та послуги на основі найкращих зарубіжних аналогів. Зокрема компанією пропонуються наукові-дослідні роботи з розробки хімічних засобів по догляду за тваринами, побутової хімії, акваріумної хімії, хімії для басейнів, агро- та автохімії, автокосметики, технічних миючих засобів, хімічних засобів чищення тканин тощо. Проводиться інформаційна та патентна підтримка розроблених товарів. Товари патентуються в Україні, про них пишуться рекламні статті, прес-релізи тощо.

Важливим напрямом діяльності НСФ «ОТАВА» є проведення складних наукових аналізів для приватних підприємців, дрібних та середніх фірм. Як правило, ці аналізи не виконуються у звичайних аналітичних лабораторіях, оскільки вимагають роботи з англомовною науковою літературою, поєднання різнопланових біологічних і хімічних аналітичних методів, висококваліфікованого персоналу та дорогого в обслуговуванні обладнання. Такі аналізи ОТАВА, зокрема, виконує для фірм, що експортують хімічні та біологічні товари з Китаю, розробляють нові продукти на основі західних зразків. Подібні аналізи виконуються з метою виявлення підробок серед косметичних товарів, БАДів, визначення токсичних речовин, генно-модифікованих продуктів, медичних засобів, вакцин тощо.

OTAВА виконує комплексні еколого-гігієнічні дослідження квартир, дач, будинків, котеджів, виробничих приміщень, офісів, присадибних ділянок тощо. Разом з результатами екологічного моніторингу клієнтам надаються підготовлені науковцями-екологами та гігієністами практичні рекомендації щодо усунення небезпечних для людського здоров’я чинників.

 

ПОСЛУГИ ФІРМИ

Науковий хімічний аналіз

Аналіз природної та хімічної сировини

Визначення важких металів

Аналіз харчових продуктів

Науковий біологічний аналіз

Комплексний еколого-гігієнічний експрес-аналіз

Визначення якості повітря в приміщенні

Експрес-аналіз молока

Визначення нітратів в лабораторії

Вимірювання електромагнітного випромінювання

Розробка хімічних товарів

Виробництво товарів автохімії, агрохімії, побутової хімії та різних технічних рідин на замовлення

Виявлення фальсифікатів і підробок

Синтез пептидів на замовлення

Хімічний синтез на замовлення

Науково-консультаційні послуги в галузі хімії та біології, які стосуються товарів, послуг, сировини і виробничих процесів

ПРОДУКТИ

Буферні розчини для калібрування pH-метрів і розчини для зберігання електродів 


Контакти:

03680, м. Київ, вул. Акад. Заболотного, 150
Для поштової кореспонденції: 03187, Київ-187, а/с 88
Тел./факс: (044) 221 72 30
e-mail: info[at]otava.ua
http://otava.ua