Меню
XI Міжнародна літня школа «Молекулярна мікробіологія і біотехнологія»
06.06.2016 Конференції, виставки, форуми

З 6 червня по 23 червня 2016 року Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, Товариство мікробіологів України та Спілка біологів і біотехнологів Одеси проводять на базі ОНУ ХІ Міжнародну літню школу з молекулярної мікробіології та біотехнології.

До участі у Літній школі запрошуються молоді вчені та аспіранти! Для співробітників академічних наукових та навчальних закладів України участь і навчання безкоштовні. Організаційний внесок для учасників з виробництв, фірм, організацій та для іноземних учасників на покриття матеріальних витрат на лабораторні заняття сплачується у розмірі 100 Євро (або по курсу у гривнях).

Заявки на участь у Літній школі надсилати до 6 травня на електронну адресу sergeeva.zh@onu.edu.ua. Відповідальний секретар Літньої школи к. б. н., с. н. с. Сергєєва Жанна Юріївна.

Заявки подавати у вигляді документа MicrosoftWord(*.doc(x)), обов’язково вказати П. І. Б. (українською та англійською або англійською для іноземних учасників), вік, посаду або рік навчання в аспірантурі, заклад, спеціальність, наукові інтереси.

Кількість учасників обмежена. Конкурсний відбір для участі у школі здійснюється після розгляду заяв до 13 травня!

Відкриття та початок занять Літньої школи 6 червня о 9.00, закінчення занять – 23 червня.

Будь ласка, зверніть увагу, що усі витрати на відрядження несе сторона, що направляє (дорога, проживання, харчування). За бажанням – можливе проживання у гуртожитку ОНУ за кошти учасника.

Лекції і заняття проводяться на кафедрі мікробіології, вірусології та біотехнології біологічнийфакультет ОНУ за адресою Одеса, пров. Шампанський, 2.

Подробиці на сайті:  http://onu.edu.ua/uk/science/scientific_activities/summer_schools/microbio-11

*