продаж рецептур хімічних товарів

Рецептури товарів, що продаються

Продається рецептура каталізатора згоряння пічного палива
(аналог «SPALSADZ»)

Наукова-сервісна фірма «ОТАВА» продає рецептуру каталізатора згоряння пічного палива. З представлених на українському ринку подібних каталізаторів ця розробка є аналогом польського продукту «SPALSADZ».

Каталізатор згоряння додається до твердого палива з метою видалення сажі та інших продуктів горіння зі стінок опалювального агрегату. Цей порошок також сприяє більш повному спалюванню дров і вугілля. Хімічні очисники застосовуються в разі спалювання свіжозрубаних або смолянистих дров, які дуже забруднюють димохід.

Систематичне використання каталізаторів згоряння забезпечує повне видалення опадів сажі в котлі або каміні, а також підвищує ККД горіння на 20 %. Застосування каталізаторів значно подовжує термін роботи котлів або камінів і допомагає знизити витрату палива.

Оскільки економія в паливі більш ніж покриває вартість каталізатора, його застосування буде виправданим у всіх опалювальних агрегатах.

Процедура передачі рецептури замовнику передбачає надання йому дослідних зразків для тестування каталізатора згоряння.

Прохання до зацікавлених осіб телефонувати за номером (044) 221-72-30 або надсилати листи на електронну пошту lab@otava.ua.

R&D відділ
www.otava.ua


Продається рецептура концентрованого біорозкладаного засобу
для чищення мотоциклів (аналог «Motul E2 Moto Wash»)

Наукова-сервісна фірма «ОТАВА» продає рецептуру концентрованого біорозкладаного засобу для чищення мотоциклів. З представлених на українському ринку подібних засобів ця розробка є аналогом  французького засобу для чищення «Motul E2 Moto Wash».

Засіб працює для всіх поверхонь: пластик, синтетичні тканини, лакофарбове покриття, металеві деталі тощо.

Ефективно видаляє забруднення мастилом, пилом, ґрунтом, сліди комах, пил від гальмівних колодок.

Засіб є екологічно чистим: при попаданні в природу біорозкладається на 99 % та пропонується для мотокросів, де біорозкладані засоби особливо рекомендуються організаторами.

Процедура передачі рецептури засобу для чищення мотоциклів замовнику передбачає надання йому дослідних зразків для тестування.

Прохання до зацікавлених осіб телефонувати за номером (044) 221-72-30 або надсилати листи на електронну пошту lab@otava.ua.

R&D відділ
www.otava.ua