продаж рецептур хімічних товарів

Хімічні товари, що продаються

Продається каталізатор згоряння пічного палива
(аналог «SPALSADZ»)

Наукова-сервісна фірма «ОТАВА» продає каталізатор згоряння пічного палива. З представлених на українському ринку подібних каталізаторів ця розробка є аналогом польського продукту «SPALSADZ».

Каталізатор згоряння додається до твердого палива з метою видалення сажі та інших продуктів горіння зі стінок опалювального агрегату. Цей порошок також сприяє більш повному спалюванню дров і вугілля. Хімічні очисники застосовуються в разі спалювання свіжозрубаних або смолянистих дров, які дуже забруднюють димохід.

Систематичне використання каталізаторів згоряння забезпечує повне видалення опадів сажі в котлі або каміні, а також підвищує ККД горіння на 20 %. Застосування каталізаторів значно подовжує термін роботи котлів або камінів і допомагає знизити витрату палива.

Оскільки економія в паливі більш ніж покриває вартість каталізатора, його застосування буде виправданим у всіх опалювальних агрегатах.

Прохання до зацікавлених осіб телефонувати за номером (044) 221-72-30 або надсилати листи на електронну пошту lab@otava.ua.

R&D відділ
www.otava.ua


Продається концентрований біорозкладаний засіб
для чищення мотоциклів (аналог «Motul E2 Moto Wash»)

Наукова-сервісна фірма «ОТАВА» продає концентрований біорозкладаний засіб для чищення мотоциклів. З представлених на українському ринку подібних засобів ця розробка є аналогом  французького засобу для чищення «Motul E2 Moto Wash».

Засіб працює для всіх поверхонь: пластик, синтетичні тканини, лакофарбове покриття, металеві деталі тощо.

Ефективно видаляє забруднення мастилом, пилом, ґрунтом, сліди комах, пил від гальмівних колодок.

Засіб є екологічно чистим: при попаданні в природу біорозкладається на 99 % та пропонується для мотокросів, де біорозкладані засоби особливо рекомендуються організаторами.

Прохання до зацікавлених осіб телефонувати за номером (044) 221-72-30 або надсилати листи на електронну пошту lab@otava.ua.

R&D відділ
www.otava.ua