5-й з’їзд Українського товариства клітинної біології з міжнародним представництвом

Всеукраїнська громадська організація ”Українське товариство клітинної біології“, Інститут біології клітини НАН України повідомляють, що 2.10.2016-6.10.2016 у м. Одеса на базі Одеського національного університету ім. Мечнікова за підтримки Національної академії наук України (НАН України) відбудеться черговий, 5-й з’їзд Українського товариства клітинної біології з міжнародним представництвом (International Symposium on Cell Biology jointly with 5th Ukrainian Congress for Cell Biology).

На з’їзді планується проведення таких сесій:

  1. Сигнальні механізми клітини
  2. Відповідь клітини на стрес
  3. Клітинна, генетична та метаболічна інженерія
  4. Біологія пухлинної клітини (В. Ф. Чехун)
  5. Біологія стовбурових і спеціалізованих клітин та тканин
  6. Біологія рослинної клітини
  7. Апоптоз та автофагія

На з’їзді передбачається участь провідних вітчизняних та закордонних вчених.

Робочі мови – українська та англійська. Організатори закликають учасників представляти тези та презентаційні матеріали (доповіді і постери) англійською мовою, що зробить їх доступними світовій науковій спільноті.

Кінцевий термін подачі тез – 31 травня 2016 р.

Ґрунтовну інформацію щодо Конференції Ви зможете одержати, звернувшись до її електронного сайту за адресою: http://www.cellbiol.lviv.ua/2016

Організатори Конференції запрошують взяти активну участь у її роботі наукову молодь —аспірантів, пошукувачів, студентів старших курсів.

Оплата за участь у конференції становитиме: Учасник конференції – 850 грн. Супроводжуюча особа – 700 грн. Друк тез без участі у конференції – 200 грн.

Оплата за участь у конференції включатиме друкування матеріалів до 3-х тез від однієї особи, екскурсію по Одесі, оренду залів засідань та стендів для постерів, 2 обіди, фуршет та перерви на каву.