Громадська акція «ЗА ЗАКОН ПРО МОВУ»

3 липня 2018 року минає ШІСТЬ РОКІВ з початку протестів біля Українського дому в Києві, відомих як Мовний Майдан. Контрольована «риґіаналамі» Верховна Рада антиконституційно ухвалила тоді написаний Кремлем українофобський «мовний закон Калєсніченка-Кідалова».

Цього часу НЕ ВИСТАЧИЛО «новій» ВР України, де більшість депутатів називають себе «патріотами», аби прийняти новий демократичний український мовний закон.

3 липня 2018 року о 13:00 учасники Мовного Майдану-2012 р. та інші небайдужі й свідомі українці знову вийдуть до Українського дому на Європейській площі столиці України, щоб пригорнути увагу суспільства до ненормальності й нетерпимості мовної ситуації, яка продовжує існувати, а також до факту невиконання депутатською більшістю й Президентом України Петром Порошенком свого конституційного й політичного обов’язку не словом, а ділом захищати від знищення нашу рідну національну українську мову.

ЯКЩО ТИ З НАМИ, за ЗАКОН ПРО МОВУ – приходь у названий вище час до Міжнародного конгрес-центру «Український дім» на Європейській площі в Києві. Або виходь на акцію протесту за український мовний закон до обласної держадміністрації або міськради у своєму чи найближчому місті.

Будьмо українцями! Не будьмо байдужими! БЕЗ НАС – нічого не буде! Українській мові – ТАК!

Джерело: https://www.facebook.com/events/183560395828147/