Безглютенова дієта для схуднення і за призначенням лікаря. Що дає хімічний аналіз продуктів на вміст глютену?

Вам сподобалась популярна безглютенова дієта і ви почали вчитуватися у склад продуктів на етикетках. Але, на жаль, написи на етикетках не завжди відповідають дійсності. Як показує практика, у безглютеновому хлібі та інших дієтичних продуктах насправді може міститися глютен. Навіть коли на пакуванні зазначено «gluten free products», точну відповідь про склад продукту може дати тільки хімічний аналіз на вміст глютену.

Безглютенова дієта призначається лікарем, якщо людина хворіє на целіакію (незасвоюваність білка, який природним чином міститься в зернах пшениці, жита, ячменю). Наприклад, Кортні Кардаш’ян має чутливість до кукурудзи, глютену й молочних продуктів. Багато знаменитостей, серед них і Вікторія Бекхем, не вживають продукти, які містять глютен, щоб підтримувати фігуру в належній формі.

Але дієтологи застерігають від надмірного захоплення такою дієтою. Серед ризиків: виникнення дефіциту заліза та фолієвої кислоти, що містяться в цільних зернах, та інших вітамінів й поживних речовин. Ще одна негативна дія безглютенової дієти – парадоксально, але це збільшення ваги. Адже зниження кількості глютену покращує засвоюваність продуктів.

У хлібопекарській промисловості глютен відомий як клейковина і слугує критерієм якості борошна. Концентрація білків у пшениці повинна доходити до 80 % – тоді випікаються пухкі й пористі борошняні вироби.

Якщо бажаєте купити якісне борошно з високим відсотком клейковини або споживати дієтичний продукт, вам потрібно замовити хімічний аналіз на вміст глютену. На жаль, недоброчесні продавці дуже часто пропонують невідповідний товар. Так, наприклад, до компанії «ОТАВА» звернувся замовник з проханням зробити хімічний аналіз борошна на вміст глютену. Науковці імуноферментним методом встановили, що зразок борошна містить велику кількість природного білка. Висновок: таке борошно зовсім не підходить для дієтичного харчування, але з нього вийдуть гарні пиріжки. З результатами аналізу борошна на глютен можна ознайомитися у звіті про виконане дослідження.