Чи будуть кияни труїтися димом від львівського сміття?

Нещодавно опублікували новину про те, що мер Києва Віталій Кличко погодився на пропозицію утилізувати частину львівського сміття, аргументуючи це тим, що у літній період київський сміттєпереробний завод «Енергія» завантажений лише на третину. В той же час він не врахував, що у спекотні дні висока активність сміттєспалювального заводу, може призвести до значного погіршення стану повітря у місті.

Мешканці столиці обурені таким рішенням мера. Особливо гостро можуть відчути наслідки такої діяльності мешканці прилеглих до заводу житлових районів, які в буквальному сенсі будуть труїтися продуктами горіння. Адже навіть за низької завантаженості заводу кияни скаржаться на стан повітря.

Вже сьогодні від забрудненого повітря страждають жителі Харківського масиву, який межує із заводом. Мешканці столиці наполягають на зміні рішення мером і закликають його потурбуватися про здоров’я киян. Та як швидко вирішиться проблема, поки що невідомо, тому потрібно діяти самостійно, звертаючись за допомогою до наукових лабораторій, які, провівши необхідні аналізи, допоможуть визначити якість повітря у вашому мікрорайоні та нададуть професійну консультацію, як зберегти здоров’я за умов, що склалися.