Іонізатори питної води в запитаннях та відповідях

Яке призначення іонізатора води?

Домашній іонізатор води фільтрує та регулює хімічний склад води за допомогою електролізу. Під час його використання система виробляє іонізовану воду, що має хімічні властивості, відмінні від звичайної води з крана. Система переробляє воду з крана на лужну або на кислу воду крізь відокремлені один від одного вихідні отвори. Споживання фільтрованої води корисне для здоров’я людей, а також багато інших переваг у використанні в домашньому господарстві. Домашній іонізатор води також захищає здоров’я, фільтруючи питну воду. Це гарантує чистоту, корисність і якість води, яка використовуються для пиття й приготування їжі. Іонізатори питної води можна придбати в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Чому вода, що пропускається через домашній іонізатор, корисна для нашого здоров’я?

Результати наукових досліджень свідчать про те, що іонізована вода оздоровлює організм. Найбільш важливим є те, що завдяки наявності негативних іонів гідрогену вона має ефект антиоксиданту. Н-іони присутні у воді в кластерній формі, тобто кожний негативний іон гідрогену оточений кластером молекул води. В іонізованій воді також зменшується розмір кластера та поверхневий натяг. Вчені припускають, що зменшений розмір кластера і поверхневого натягу, що зумовлюються наявністю Н-іону, позитивно впливає на здоров’я людини, коли вона споживає таку воду.

Електроліз веде до трьох важливих змін у хімічному складі води:

1. Електроліз змінює рівень окисно-відновного потенціалу (ОВП) води з-під крану з +500 мв до 150 – -800 мВ.

Лужна вода несе незначний негативний електростатичний заряд (надлишок електронів). Споживання води з таким ОВП забезпечує потужний антиоксидантний ефект. Він допомагає зібрати та нейтралізувати вільні радикали, які вважаються причиною вікових проблем зі здоров’ям.

Іонізована лужна вода з рівнем ОВП від -250 до -350 мВ віддає свої електрони нестабільним радикалам кисню і блокує взаємодію активного оксисену з нормальними молекулами. Це зменшує активний оксиген та робить його нешкідливим. Неушкоджені біологічні молекули менш вразливі до інфекцій і хвороб. Іонізована вода також запобігає надлишковій ферментації в шлунково-кишковому тракті за рахунок зменшення побічних метаболітів, таких як сульфід водню, аміак, гістамін, індоли, феноли та скатоли. Це призводить до чистішого стулу протягом декількох днів регулярного вживання такої води. У 1965 р. Міністерство соціального забезпечення та захисту Японії проголосило, що іонізована вода, отримана шляхом електролізу, може запобігти неправильній ферментації кишкових мікробів. Рівень ОВП іонізованої води є показником антиоксидантності. Чим негативніший рівень ОВП, тим кориснішим є очищення.

2. Електроліз змінює значення pH води

Лужна вода допомагає збалансовувати хімію тіла та підтримувати оптимальний рівень рН. Вживання лужної води покращує здатність тіла послаблювати дію кислот та вимивати кислотні залишки.

Рівень рН у тканинах, рідинах організму та органах жорстко регулюється. Тіло підтримує рівень рН крові близько 7,35-7,45. Ферменти та інші протеїни правильно функціонують саме з таким оптимальним значенням рН. Підкислена їжа в нашому раціоні (м’ясо, крохмаль, цукор, алкоголь та інші оброблені продукти) або інші предмети нашого оточення можуть впливати на значення рН. Організм використовує багато методів, щоб утримувати значення рН на оптимальному рівні. Здебільшого він покладається на рідини з високим рівнем рН, такі як вода, яка є розчинником для нейтралізації кислотних залишків. Також він використовує електролітні буфери, такі як натрій, кальцій і калій, щоб зв’язувати кислоти, які потім виводяться із сечею. Але деякі методи, які використовує організм, щоб регулювати рівень рН, через деякий час можуть мати негативний вплив.

Люди, що мають проблеми з кислотністю, можуть мати слабшу імунну систему й загальний погіршений фізичний стан, емоційну напругу та тривогу, поганий обмін речовин, слабшу видільну систему і схильність до запорів. Ті, хто страждає від цього протягом тривалого часу, схильні також до таких хвороб, як гепатит, рак, параліч, гіпертонія, хвороби серця, діабет, захворювання нервової системи та ін. Регулярне вживання лужної питної води може допомогти позбавитися кислотних залишків у тілі й відновити оптимальний рН баланс. У багатьох містах різних країн світу воду очищають хлором. Хлор робить питну воду кислою. Лужна вода також містить багато корисних мінеральних іонів – кальцію, магнію, калію та ін. мікроелементів. Ці електроліти несуть заряд (-), що покращує швидкість абсорбції в організмі.

3. Електроліз тимчасово змінює молекулярну структуру води

Зв’язок між молекулами води фрагментований, і розмір кластера молекули тимчасово стає меншим. Цей менший розмір сприяє кращій абсорбції в організмі, що сприяє кращій гідратації та швидшому відновленню організму.

Інші переваги від вживання лужної води:

1. Очищення печінки. Науковці виявили, що лужна вода підвищує кількість антиоксидантів, що захищають печінку і допомагають їй працювати більш продуктивно.

2. Зниження рівня холестерину. Дослідження показали, що вживання лужної води може знижувати рівень холестерину.

3. Зменшення ваги – лужна вода може допомогти тілу позбутися від зайвих кілограмів.

Вживання води також зменшує апетит і допомагає тілу переробляти жир.

У чому відмінність між очищувачем води та іонізатором води?

Очищувач води зазвичай відфільтровує хімікати й домішки, не змінюючи рівня рН, значення ОВП або структури молекул води. А іонізатор води за допомогою електролізу змінює ці параметри. Іонізатор води зумовлює хімічний склад води для споживача. Значення рН на виході з-під крану можна вибирати для різного використання: пиття, готування їжі, приймання душу, лікування та ін.

На що варто звернути увагу під час вибору іонізатора води?

1. Дисплеї інтерфейсу. Іонізатори можуть бути простими з однокольоровим дисплеєм та клавішами, а також більш складними із сенсорними екранами, що демонструють різні функції приладу.

2. Кількість електролітичних пластинок. Іонізатори можуть мати 3, 5, 9 або навіть 11 пластинок. Чим більша їх кількість, тим більший діапазон регулювання рівня рН і вищий максимальний рівень ОВП.

3. Матеріали, з яких виготовлено пластинки, мембрани та фільтри. Різні виробники використовують різні види матеріалів для цих трьох важливих компонентів. У приладі мають бути використані перевірені й сертифіковані японські пластинки та керамічні мембрани.

4. Системні налаштування. Іонізатори мають різні системні налаштування, що регулюються через контрольну панель. До них належать рівень електролізу, регулювання рівня рН, очищення, користування монітором та ін.

5. Імпульсний блок електроживлення, енергозбереження, підвищення ефективності.

Рівень рН та ОВП є дуже важливими показниками для оцінки хімічного складу води та придатності для вживання питної води.

рН (потенціал водню)

Рівень рН водних розчинів вимірюється за шкалою від 0 до 14 з крайньою кислотністю при 0 і крайньою лужністю при 14. Значення рН відображають активність іону гідрогену (Н+ та іон ОН) у розчині й тенденцію іонів водню в розчині до взаємодії з іншими компонентами розчину. Чиста (нейтральна) вода містить однакову концентрацію іонів Н+ та ОН та має значення рН від 7 до 25 °C. Цей рівень рН залежить від температури. Коли кислота розчинена у воді, вода буде містити вищу концентрацію іонів Н+, а значення рН зменшиться нижче 7 (при 25 °C). Якщо у воді розчинений луг, буде вищою концентрація іонів ОН, а рівень рН зросте вище 7 (при 25 °C). рН розчину вимірюється спеціальним вимірювальним приладом – рН-метром.

ОВП (окисно-відновний потенціал)

ОВП є показником наявності окислювальних чи відновлювальних речовин у розчині. Під час взаємодії складників розчину існує тенденція перерозподілу електронів між ними. Компонент із нижчим (більш негативним) ОВП матиме тенденцію втрачати електрон, його називають «відновник». Компонент із вищим (більш позитивним) ОВП матиме тенденцію отримувати електрони і називається «окиснювач». ОВП розчину вимірюється в мілівольтах (мВ) з допомогою спеціального електродного вимірювального приладу – ОВП-метра. Чим більше негативний ОВП, тим більша тенденція речовини віддати електрон і стати відновником. Чим більше позитивний ОВП, тим більша тенденція приєднати електрони й бути окиснювачем. Іонізатори води одночасно виробляють обидва рівні ОВП: один з високим відновним потенціалом – лужну воду, інший з високим окисним потенціалом – кислу воду.

Як виробляється лужна й кисла вода?

Іонізатор води електролізує воду з допомогою струму з постійною напругою. Спеціальне кріплення перенаправляє водопровідну воду з крана через пластиковий шланг в іонізатор блоку. Всередині вода спочатку фільтрується через активоване вугілля.

Кожний іонізатор має спеціально сконструйовану камеру електролізу, забезпечену титановими електролізними пластинами, які покриті платиною. Ці пластини під’єднані до негативно та позитивно заряджених електричних терміналів. Фільтрована вода потрапляє в камеру і проходить через керамічну мембрану, розташовану між зарядженими електролізними пластинами. Коли вода тече, електричний заряд передається через термінали, які електризують пластини, вода піддається електричному заряду пластин. Іонізована вода потім виходить через два виходи (лужний вихід і кислотний порт). Катіони притягуються до негативно зарядженої пластини, виробляючи катодну воду (лужна вода). Аніони, негативно заряджені іони, притягуються до позитивно зарядженої пластини і виробляють анодну воду (кисла вода).

Катоди () притягують такі мінерали, як натрій, магній, калій, кальцій та ін., і вода, що оточує термінал, стає лужною з підвищеним рівнем іонів гідрогену (Н+). Термінал з анодами притягує іони кисню, сірчаної кислоти, сірки, а вода стає кислою з підвищеною кількістю іонів гідроксиду (ОН). Лужна вода, отримана в результаті електролізу, не лише містить надлишок електронів (е), кількість молекул Н2О зменшена з 10-13 молекул на один кластер до 5-6. Вода, що виходить з лужного порту, має більш високе значення рН і містить мінеральні речовини, такі як кальцій, калій і магній та ін. мінерали, які можуть звичайно знаходитися в питній воді, у такій формі, яка легше засвоюється організмом. Але ці мінерали є складними, неорганічними і сталими. Вони не так легко засвоюються організмом. Однак мінерали в іонізованій воді розділяються на іони з () ОВП. Ці іони об’єднуються з кислотними надлишками з позитивними іонами. Вони діють як буферні кислоти, що легко засвоюються і знищуються нашими органами.

Загальна інструкція користування водним іонізатором

Як можна використовувати іонізовану воду в домашньому господарстві?

Лужна вода може бути використана для пиття, готування їжі, миття продуктів (очищує їх від масла й бруду) та прибирання. Кислою водою можна також мити овочі (знищує хімікати), приймати душ та використовувати її як антисептик.

Лужна вода:

1. Пиття – лужна вода після фізичних навантажень більш ефективна при відновленні електролітичного балансу організму завдяки меншому розміру кластеру молекул води. Вона легше засвоюється тілом, також допомагає подолати виснаженість і сприяє відновленню сил. Півсклянки води за годину до сну покращує сон.

2. Готування – допомагає рису та іншим крупам легше поглинати воду. Їжа готується швидше завдяки меншій кількості молекул води в іонізованій воді. Лужна вода також підсилює натуральний смак.

3. Приготування напоїв (кава, чай та ін.) – додає аромату та виявляє краще в напоях – напій стає м’якшим і не має кислого смаку або запаху.

4. Миття овочів – допомагає розкрити смак та запах сирих овочів у салатах. Лужна вода усуває гіркий присмак, який мають деякі овочі.

Кисла вода:

Кисла вода з потенціалом ОВП від +700 до +800 мВ може виводити електрони з бактерії та вбивати їх.

1. Догляд за шкірою – оксидна вода є дуже ефективним стягуючим засобом для шкіри та волосся. Використання такої води поверне шкірі м’якість, а волоссю – блиск.

2. Квіти залишатимуться свіжими довше, якщо стоятимуть у розбавленій кислій воді (1:2).

3. Дезінфекція та стерилізація – кисла вода вбиває багато видів бактерій. Її можна використовувати для чищення зубів, видалення нальоту, лікування хвороб ясен і болю в  горлі. Це також допомагає побороти деякі види грибка і знімає свербіж.

4. Прибирання – кисла вода стерилізує робочі поверхні, чашки й тарілки.

5. Лікує грибкові захворювання, незначні опіки, укуси комах, подряпини.

6. Лікування – японськими лікарями було доведено ефективність кислої води при лікування пролежнів та операційних ран з ускладненими інфекціями.

Чи знижується якість іонізованої води з часом?

Щоб ефект від іонізованої води був повним, її слід вживати свіжою прямо з іонізатора, бажано протягом 18 годин після електролізу. Вода щойно з іонізатора наповнена іонами гідроксилу з тисячами крихітних бульбашок у ній. Ці іони (з негативним ОВП) забезпечують антиоксидантний ефект від питної іонізованої води. Дослідження показали, що щойно іонізована вода має більш потужний ефект, ніж охолоджена або та, що довго зберігалася. Значення ОВП є більш негативним, а молекулярний кластер води оптимальним саме коли вода свіжа. Здатність іонізованої води видаляти вільні радикали також зменшується з часом. Хоч свіжість і ефективність іонізованої води можуть зменшуватися з часом, вона, як і раніше, залишається корисною для здоров’я людини.

Чи придатні ґрунтові води для іонізації?

Загалом не рекомендується використовувати необроблену ґрунтову воду для системи іонізації питної води. Вода, що береться з ґрунту, не перевіряється водопровідною службою. Вона може бути хімічно забруднена або забруднена важкими металами. Тому перед використанням для іонізаторів її рекомендують очищати.

Яка вода корисніша для організму – жорстка чи м’яка?

Жорсткість води залежить від концентрації в ній кальцієвих і магнієвих солей. Вода вважається жорсткою, якщо кількість мінералів перевищує 150 мг/л, середньої жорсткості при 70-150 мг/л та м’якою, коли концентрація нижче 75 мг/л. Активований кальцій та магній в іонізованій воді загалом не є корисним для здоров’я, проте в належній кількості ці іони надають клітинам кровоносних судин особливий захист.

Чи є бутильована вода оптимальною для здоров’я?

Бутильована вода зазвичай чиста, дистильована або мінеральна чи джерельна вода. Деякі виробники використовують діоксид хлору (ClO2) як речовину для стерилізації, щоб запобігти росту бактерій і сприяти санітарному пакуванню. Це надає воді трохи більше кислотне значення рН. Як зазначено вище, регулярне вживання лужної води підтримує краще здоров’я.

Дмитро Андрійченко,
консультант Labprice.ua