Жителі Черкащини вибороли своє право на споживання чистої і якісної води

Проблема з постачанням та якістю питної води характерна для багатьох регіонів України. Не виключенням став і Кам’янський район Черкаської області. Протягом тривалого часу його жителям доводилося споживати забруднену воду, яка текла старим водогоном, не рятувала і вода з криниць, забруднена нітратами.

Жителі у с. Косарі вирішили самостійно боротися із проблемою. Люди створили кооператив, зібрали 350 тисяч гривень і виготовили проектно-кошторисну документацію на новий сучасний водогін. І навіть розпочати роботи. Завдяки наполегливості їм вдалося отримати кошти від місцевої влади та реконструювати систему водопостачання. Відтепер вони будуть отримувати чисту воду у своїх житлах. Водночас сусідні населені пункти і досі отримують неякісну воду. http://ukurier.gov.ua/uk/news/na-cherkashini-spilnimi-zusillyami-ozhivili-vodu/.

У підтриманні якості води важливим є її своєчасний моніторинг. Якщо ви маєте сумніви у сумлінності місцевих санітарних служб, зверніться за допомогою до фахівців із провідних наукових лабораторій, які мають високий рівень знань, досвід роботи у даній галузі та доступ до високотехнологічного обладнання http://labprice.ua/ekologo-gigiyenichni-poslugi/sanitarno-gigiyenichni-doslidzhennya/.