Фестиваль науки в Україні за участі Посольства Франції та Французького інституту

Посольство Франції в Україні та Французький культурний центр організують низку заходів у рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки, які анансовані на сайті: http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/nouvelles/festivalsciences

В тому числі лекція  “Прогресивні зміни університетської системи у Франції: до більшої автономії та відповідальності у державному секторі” професора, доктора Жан-П’єра ФІНАНСА, постійного представника Ради президентів університетів та Інституту наукових досліджень та розвитку Франції у Брюселі. Ця лекція пройде у рамках французько-української наукової конференції “Наукові реформи Франції та України”.
На зустрічі представники українських державних наукових структур законодавчої та виконавчої влади України, зокрема пані Лілія Гриневич, Голова Комітету Верховної ради з питань освіти і науки, представники МОН та НАН України, розповідатимуть про тенденції та зміни, які відбуваються в законодавчій базі української наукової галузі. Після презентацій проходитимуть дискусії та обговорення проблем французько-українського співробітництва у рамках існуючої законодавчої бази.

Для участі у конференції просимо надіслати заявку учасника* на електронну адресу oksana.lando@ifu.kiev.ua до 19 травня включно (вхід вільний, але кількість місць обмежена).

Дата, час та місце проведення: 21 травня о 11.00, КНУ Т.Г. Шевченка (вул. Володимирська, 60, ауд. 204)