Грант на навчання в Единбурзькому університеті: аспірантура

Единбурзький університет (The University of Edinburgh) виділяє стипендії на навчання в аспірантурі для іноземних студентів, які поступають на програми університету в 2014-2015 академічному році. Програма направлена на розвиток навичок, необхідних для подальшої кар’єри студентів: викладання, взаємодія з громадськістю, підприємництво або проведення досліджень.

Грант покриває вартість навчання, а також включає грошову суму розміром 140000 фунтів. За умови академічних досягнень тривалість програми становить 3 роки.

Брати участь у програмі можуть іноземні студенти, які планують почати свій перший рік навчання в аспірантурі в 2014-2015 навчальному році. Вони повинні мати високі академічні досягнення, дослідницький потенціал та хороше знання англійської мови (IELTS – 7 мінімум).

Оформлення заявки:

Кандидати повинні зв’язатися з кафедрою, на якій вони збираються навчатися, і перевірити, чи поширюється грант на обрану спеціальність. Потім вони повинні подати документи на програму аспірантури в університет. Щоб брати участь у конкурсі на отримання стипендії, кандидати повинні заповнити онлайн-заявку, прикріпити до неї рекомендаційні листи і копії диплома до 3 лютого 2013 року.

Успішні кандидати будуть запрошені на інтерв’ю по телефону. Результати будуть відомі у квітні 2014 року.

Ресурс: http://theoryandpractice.ru/grants/1310-grant-na-obuchenie-v-edinburgskom-universitete-aspirantura