Конкурс НАН України та Українського науково-технологічного центру 2016 року за програмою «Цільові дослідження та розвиваючі ініціативи»

Оголошується конкурс НАН України та Українського науково-технологічного центру 2016 року за програмою «Цільові дослідження та розвиваючі ініціативи».

Напрями конкурсу:

  • новітні технології та розробки для телекомунікацій, контролю стану довкілля, медикобіологічних та спеціальних застосувань;
  • створення та застосування функціональних наноматеріалів;
  • інноваційні біотехнології для діагностики та лікування захворювань.

Потенційним виконавцям проектів слід підготувати попередню заявку
українською мовою та до 20 травня 2016 року подати її на розгляд до Науково-
організаційного відділу Президії НАН України для відбору експертними комісіями.

Участь у конкурсі передбачає виконання таких вимог:

  • Згідно з попередньою політикою УНТЦ не менше 50% учасників проекту повинні мати відношення до розробки зброї масового знищення в минулому (анкети попереднього досвід у).
  • Відповідно до нової політики, що затверджена на 42-му засіданні Адміністративної Ради УНТЦ, визначення учасників категорії 1 розширюється з акцентом не тільки на тих фахівців, які мали відношення до зброї масового знищення в минулому, але й на фахівців з досвідом роботи з технологіями подвійного використання. Остання категорія фахівців може включати молодих науковців. Всі надані проекти повинні включати фахівців категорії 1 (50%) (бажано, щоб молоді виконавці проектів зазначеної категорії бути представлені в кількості не менше 10% протягом виконання проекту). При цьому, якщо кількість молодих виконавців проектів категорії 1 перевищуватиме 10%, такі проекти матимуть приоритетність.
  • Директори наукових установ НАН України не можуть бути керівниками проектів.
  • Вартість пропозиції має бути обмежена 100,0 тис. дол. США, 50% яких передбачені на оплату грантів та тренінгів по трансферу технологій як частини програми «Цільові дослідження та розвиваючі ініціативи».
  • Обов’язковою умовою для всіх заявників є включення як мінімум одного партнера (колаборатора) з однієї з сторін, що фінансує проекти, тобто США та країн ЄС (бажано, щоб ці партнери були з двох західних сторін). Проектні пропозиції, що не містять запланованої участі західних партнерів, не будуть розглядатися, як такі,що не відповідають умовам конкурсу. До подання повної форми ( 15 липня 2016 року) запропоновані колаборатори мають надати підтвердження щодо своєї співпраці в рамках зазначеного проекту. ПРИМІТКА: Важливо, щоб потенційні колаборатори діяли за зазначеними вище інструкціями і надсилали листи підтримки проектів та згоду на співробітництво безпосередньо до УНТЦ за адресою www.stcu.int/
  • УНТЦ та НАН України будуть заохочувати максимально можливу участь регіональних установ та вчених (тобто тих, що знаходяться поза межами Києва) у запропонованих проектах. Міждисциплінарним проектам та проектам за участю декількох інститутів буде надаватися перевага.

Більше про конкурс на сайті: http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Announcements/Pages/View.aspx?MessageID=2226