Конкурс грантів підтримки молодих вчених ОПТЕК

Оголошено міжнародний конкурс на отримання грантів підтримки молодих учених.

Останній термін подачі заявки: 1 листопада 2013 року.

Організатор: Компанія ОПТЕК.

У конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, викладачі, наукові співробітники у віці до 35 років із Росії, країн СНД і республіки Грузія, які беруть участь в науковій та викладацькій діяльності за напрямками: біологія, медицина, хімія, матеріалознавство, геологія, фізика і нанотехнології.

У рамках гранту фінансуються такі види діяльності:

  • проходження стажування/поїздки на робоче місце в лабораторії інших закладів з метою отримання результатів на обладнанні, якого не має в лабораторіях університету пошукувача
  • часткова компенсація витрат, пов’язаних із використанням науково-дослідного обладнання в лабораторіях інших закладів
  • оплата публікацій у друкованих виданнях
  • оплата оргвнесків і витрат на проїзд і проживання для участі в конференціях з доповідями/стендовими повідомленнями
  • виплати стипендій на період виконання гранту.

Заявка може подаватися як індивідуально, так і від групи учасників проекту (не більше трьох). Пошукувач може подати тільки одну заявку на участь в даному конкурсі. Обов’язковою умовою є використання в дослідженнях обладнання партнерів, представлених компанією ОПТЕК: Carl Zeiss, Bruker, ThermoFisher Scientific, Raith, Oxford Instruments, 3D Histech, а також наявність опублікованих раніше робіт. Робота може бути виконана в закладі заявника або в одному із референтних центрів, зазначених в положенні конкурсу. Усі заявки подаються англійською мовою.

Розмір фінансування гранту визначається за результатами оцінки незалежної експертної ради і становить від 3000-6500 USD в національній валюті. Максимальна кількість балів – 12. Виплата грантів виконується по схемі: 9 балів – 3000 USD, 10 балів – 4000 USD, 11 балів – 5000 USD, 12 балів – 6500 USD.