Конкурс на отримання грантів для візитів молодих науковців НАН України до Польщі з метою стажування в науково-дослідних установах Польської академії наук

Згідно з Протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук (ПАН) і Національною академією наук (НАН) України щодо візитів українських учених на місячний термін до Польщі, підписаним президентами обох академій, у 2016 році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих українських учених (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.

Польська сторона надає українським дослідникам безкоштовний доступ до наукового обладнання, матеріалів і літератури, необхідних для реалізації наукових цілей візиту, покриває витрати на забезпечення науковців належним житлом, місячна вартість якого не перевищує 1600 польських злотих, а також надає кошти у розмірі 900 польських злотих на харчування, користування місцевим транспортом тощо.

Витрати на проїзд фахівців до місця призначення і назад та забезпечення відповідного страхування у разі хвороби та/або від нещасних випадків під час перебування в Польщі покривають установа НАН України або українські вчені особисто.

Охочі взяти участь у конкурсі мають надати коротку наукову біографію та дані за формою, що додається.

Зазначені документи мають бути викладені англійською та українською мовами.

Документи разом із супровідним листом необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків НАН України не пізніше 14 березня 2016 року за адресою: 01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зв’язків НАН України.

Наявність електронних версій обов’язкова: їх необхідно надсилати у форматі DOC на електронну адресу: petrushenko@nas.gov.ua.

Остаточне рішення щодо схвалених кандидатур для здійснення візиту приймається польською стороною.

Довідки за телефоном: 239-65-16, Петрушенко Ганна Григорівна