Набір учасників на ІІІ «Наукові пікніки» у Харкові

Запрошуються вузи, НДІ, КБ, інші заклади, установи, організації та підприємства, окремі науковці, викладачі та ентузіасти взяти участь у заході та представити наочну чи інтерактивну програму, яка б «простими словами пояснювала складні речі»:

  • експерименти,
  • макети та зразки,
  • головоломки,
  • роботи,
  • дрони,
  • діючі моделі, тощо.

Програма повинна передбачати б активне залучення глядачів (майстер-класи, ігри, конкурси, співучасть у дослідах тощо) та бути спрямованою, зокрема, на школярів і студентів.

Формат «Наукових пікніків» не передбачає проведення лекцій чи «класичну» виставкову пасивність, не передбачає плати за участь (участь є безкоштовною) і не передбачає покриття витрат, пов’язаних із участю (транспорт, витраті матеріали тощо). Разом із тим всі учасники отримають на весь час заходу посильну допомогу (силами волонтерів заходу), критий тент 3х3 (за необхідності) або необхідний вільний майданчик чи площину (за необхідності), столи та стільці в необхідній кількості, доступ до інженерних потреб (електроживлення, водопостачання) і легке харчування.

Учасники можуть вільно розповсюджувати власні промо-матеріали (буклети, газети тощо), використовувати відповідні «рекламні» елементи (банери, стійки тощо). Продаж товарів і послуг суворо заборонений. Всі учасники отримають відповідні відзнаки (дипломи та сертифікати).

З тим, як зокрема проходили ІІ «Наукові пікніки» в Харкові минулого року, можна ознайомитися на http://www.kkzu.org.ua/?p=5064, а дізнатися про проект взагалі – на https://www.facebook.com/ScientificFun.

Якщо Ви готові взяти участь у ІІІ «Наукових пікніках», заповніть, будь ласка, анкету (чи декілька анкет), яку можна знайти на http://bit.ly/2015piknik та надішліть її до 15 травня на INFO@CIACY.ORG.UA. Участь без такої реєстрації не є можливою.

Захід проходитиме під відкритим небом в Саду ім. Т.Г. Шевченка на майданчику й алеях біля ККЗ «Україна» 22 травня протягом 13:00-17:00, охорона громадського порядку та забезпечення медичного й рятівного супроводу здійснюватиметься.

Також запрошуємо Ваші родини, Ваших знайомих як гостей і глядачів цього наукового свята, вхід на який буде, звісно, вільним.

За додатковою інформацією можна звертатися до директора Харківського міського центру дозвілля молоді Альони Леонової за тел.: 705-08-16, leonovaa@ua.fm та координатора «Наукових пікніків» у Харкові Тетяни Баглай за тел.: (050) 43-52-097, info@ciacy.org.ua.

Для довідки. Україно-польський некомерційний проект «Наукові пікніки в Україні» розпочато ентузіастами 2013 року. В Харкові він оперується Харківським міським громадським об’єднанням «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД», а сприяння другий рік надає Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківський міський центр дозвілля молоді.