Наукове стажування молодих хіміків у крупних наукових центрах Росії, СНД і дальнього зарубіжжя (Фонд ім. К.І. Замараєва)

Програма 2014 року: Фінансова підтримка фундаментальних досліджень в області каталізу та фізико-хімії поверхні. Наукові стажування молодих вчених у крупних наукових центрах Росії, СНД та дальнього зарубіжжя.

Міжнародний благодійний науковий фонд імені К.І. Замараєва за підтримки Фонду Династія оголошує конкурс на отримання іменних стипендій Фонду 2014 року для проходження короткотермінового наукового стажування (1 місяць) у крупних наукових центрах Росії, СНД та далекого зарубіжжя.

У конкурсі можуть брати участь молоді вчені у віці до 35 років, які займаються дослідженнями в області хімічного каталізу, фізико-хімії поверхні, фізичних методів дослідження і в суміжних областях. Пошукувач може подати заявку тільки на одну стипендію Фонду за рік, або на аспірантську стипендію, або на стажування.

Пошукувачі можуть самі запропонувати місце свого стажування.

Ціль стажування – підвищення кваліфікації в даному науковому напрямку, оволодіння новими сучасними методами наукових досліджень. Розмір стипендії для стажування по Росії становить 37 тис. рублів на місяць, для дальнього зарубіжжя – 67 тис. рублів.

До заявки, поданої на конкурс, крім анкети, потрібно додати обґрунтування необхідності наукового стажування, підписане керівником структурного підрозділу, в якому працює молодий вчений, а також лист із підписом директора Інституту, завірений печаткою, що виражає згоду на стажування. Бажано мати лист-запрошення приймаючої сторони.

Документи надсилаються поштою в 2-х екземплярах за адресою: 630090, Росія, м. Новосибірськ, пр. Ак. Лаврентьєва, 5. МБНФ ім. К.І. Замараєва.

Обов’язково необхідно надіслати також електронний варіант на fund@catalysis.ru та mila.zamaraeva@gmail.com.

Детальний звіт про стажування, а також звітні документи (квитанції, квитки і ін.) необхідно надсилати після закінчення стажування заказним листом за адресою Фонду, зазначеною вище, з написом “Стажування”, не пізніше 31 грудня 2014 року. Звіт повинен містити тільки свідчення для відкритого друку.

Нагородження переможців Дипломами, призами і Почесними значками відбудеться в травні 2014 року на науковому семінарі, присвяченому 75-річчю з дня народження К.І. Замараєва, за адресою: Новосибірськ-90, пр. акад. Лаврентьєва, 5 ІК СВ РАН.

Останній день подачі заявки: 01 грудня 2013 року.

 

Ресурс: http://www.zam.catalysis.ru/block/index.php?ID=31&SECTION_ID=473