Фінал Конкурсу інноваційних розробок від ЦІСМА та НАМН України

30 травня 2019 року в Києві у Жовтневому палаці відбувся фінал Конкурсу інноваційних розробок «Сходи в Майбутнє: відзнака молодих науковців у сфері охорони здоров’я та фармацевтики», організаторами якого виступили Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи у Майбутнє» і Національна академія медичних наук України.

У Конкурсі взяли участь проекти за темами, що спрямовані на вивчення механізмів розвитку фармакорезистентності, у тому числі до антибіотиків, та її подолання при лікуванні соціально небезпечних хвороб, зокрема ВІЛ, туберкульозу тощо, а також розробку препаратів для лікування вірусних інфекцій з використанням таких технологій:

  • біотехнологія (Biotechnology)
  • нанотехнологія (Nanotechnology)
  • генна інженерія (Gene engineering)
  • нові молекули і фармкомпозиції (New molecules and pharmaceutical compositions).

До складу журі Конкурсу увійшли:

Голова журі: Цимбалюк Віталій Іванович – академік НАМН України, Президент Національної академії медичних наук України.

Співголова журі: Заболотний Дмитро Ілліч – академік НАМН України, Віце-президент Національної академії медичних наук України, директор ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України».

Члени журі:

  • Міхньов Володимир Анатолійович – член-кореспондент НАМН України, Головний учений секретар Національної академії медичних наук України;
  • Єрмоленко Тамара Іванівна – доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури Харківського національного медичного університету;
  • Кужко Михайло Михайлович – доктор медичних наук, професор, ст. н. с. Національного інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського НАМН України;
  • Шкураков Сергій Олександрович – заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Учасники взяли участь в освітній програмі Конкурсу, що мала на меті навчання бізнес-планування, підготовки презентацій для представлення потенційним інвесторам, маркетингових навичок, взаємодії зі стратегічними партнерами й інвесторами тощо.

Координатором освітньої програми виступив Євген Медведєв — виконавчий директор тренінгової компанії NRG, генеральний продюсер студії роз’яснювальних відео «Синяя Лошадь».

Членами його команди були:

  • Сергій Куранов – консультант з управління, член Всеукраїнської Асоціації консультантів з управління МСІ, член Торгово-промислової палати України та Києва.
  • Станіслав Князев – сертифікований спеціаліст психотерапевтичних методик методу СОР (VHPP).

Загалом у фіналі Конкурсу було презентовано 9 інноваційних проектів. Грошовий приз у 180 000 грн було розділено між 5-ма переможцями.

Детальніше про подію у відео: https://youtu.be/xFU1oaEG6Sw.