Коли наука стає ближчою: в Україні відбувся фестиваль науки

19-21 травня 2016 року відбувся вже традиційний Всеукраїнський фестиваль науки. Разом з Національною академією наук України, яка є засновником фестивалю, до організації заходу приєдналися і Національна академія медичних наук України; Національна академія педагогічних наук України; Національна академія аграрних наук України; Національна академія правових наук України; Національна академія мистецтв України; Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації; галузеві академії наук України, Національний центр «Мала академія наук України»; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; Національний технічний університет України «КПІ», «Фонд «Відкрита політика».

Захід не залишився і поза увагою Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України. У межах фестивалю науки було представлено більше 1000 різних заходів, таких приклад як, «наукові пікніки», «науковий театр», «парадокс-шоу», «наукові кафе», виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, круглі столи, квести тощо.

Організатори фестивалю щиро сподіваються, що проведення таких заходів допоможе популяризувати та підвищити престиж науки в Україні.

Джерело: http://festival.nas.gov.ua/