Підписано Угоду про співробітництво між Фармакопейним центром України та MHRA

Як повідомляє Державна служба України з лікарських засобів, на початку травня 2013 р. у Лондоні, в приміщенні Агенції з регулювання лікарських засобів і медичних виробів Великобританії (UK Medicines and Healthcare products Regulatory Agency – MHRA), відбулося підписання двосторонньої Угоди про співробітництво між Фармакопейним центром України та MHRA щодо використання монографій Британської Фармакопеї.

Зі сторони MHRA угода підписана доктором Самантою Аткінсон, секретарем і науковим директором Британської фармакопеї, а з боку Фармакопейного центру України – в.о. директора цього відомства, професором Олександром Гризодубом. Угода відкриває нові можливості перед відділом Державної Фармакопеї України (ДФУ) Фармакопейного центру як в галузі розробки монографій на активні фармацевтичні інгредієнти та допоміжні речовини, так і на готові лікарські засоби.

Британська Фармакопея є однією з найстаріших фармакопей у світі і одним з головних ідеологів розробки Європейської Фармакопеї.У той же час вона зберігає свою індивідуальність і національну специфіку, що є вкрай важливим для розробки ДФУ. За умовами угоди Фармакопейний центр України може використовувати матеріали Британської Фармакопеї в якості основи з подальшою адаптацією для ДФУ.

Підписання цієї угоди – не єдина домовленість Фармакопейного центру України, пов’язана з розробкою та оновленням ДФУ на міжнародному рівні: на сьогодні вже існують аналогічні домовленості з Європейської Фармакопеєю та Фармакопеєю США.

Ресурс: http://www.apteka.ua/article/232761

Agreement between Pharmacopoeia Centre of Ukraine and MHRA

Подписано Соглашение между Фармакопейным центром Украины и MHRA