Меню
Вітаємо Ганну Валентинівну Єльську з перемогою в конкурсі «Жінка України 2016» у номінації «Наука та освіта»!
12.03.2017 Новини

На початку березня було визначено переможниць конкурсу «Жінка України 2016». Серед учасниць було багато розумних та красивих жінок, які своїми визначними здобутками прославляють Україну. Перемогу в номінації «Наука та освіта» здобула Ганна Валентинівна Єльська.

Ганна Єльська – директор Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. Під керівництвом Ганни Валентинівни в галузі біосенсорики інститут посідає одне з перших місць в Європі, а роботи її співробітників широковідомі та добре цитуються у провідних міжнародних наукових виданнях. Завдяки Ганні Єльській інституту вдалося налагодити співробітництво більш ніж із 60 науковими установами з різних країн світу.

Інститут, який очолює пані Єльська, займається не лише теоретичними, а й прикладними питаннями, зокрема створення швидких і доступних біоаналітичних приладів для медичної діагностики, екології та харчової промисловості. Так, наприклад, розроблені в інституті тест-системи ДНК широко використовується в медичних закладах для виявлення мутацій, які спричинюють генетичні захворювання.

unnamed

Співробітники Інституту молекулярної біології і генетики НАН України вітають Ганну Валентинівну Єльську з перемогою в конкурсі «Жінка України 2016»

Ганна Валентинівна Єльська – видатний учений, справжній професіонал своєї справи та прекрасна людина. Ми пишаємося тим, що в Україні є такі вчені, завдяки яким про нашу країну знають в усьому світі.

Пані Ганно, щиро вітаємо Вас із заслуженою перемогою у престижному конкурсі «Жінка України 2016» у номінації «Наука та освіта». Бажаємо Вам і в подальшому визначних професійних досягнень на ниві науки, міцного здоров’я та довголіття, а також сімейного благополуччя.

З глибокою повагою, команда Labprice

*