Аналізатори вологості

mb23Аналізатор вологості лабораторний (інфрачервоний) OHAUS MB23

Високоточний лабораторний прилад для визначення вологості, температури і ваги з інфрачервоним типом сушіння та вагами. Завдяки сучасній технології нагріву і вбудованим електронним вагам проводить швидкий і точний аналіз на вологість.


Аналізатор вohaus-mb25-mbологості лабораторний (галогенний) OHAUS MB25

Високоточний лабораторний прилад для експрес-аналізу вологості продукції. Прилад має галогенове джерело нагрівання. Вбудовані в аналізатор високоточні аналітичні ваги й сучасна технологія нагріву забезпечують швидкий і точний аналіз вологості.


Аналізаторohaus MB27 вологості лабораторний (галогенний) OHAUS MB27

Високоточний лабораторний прилад для експрес-аналізу вологості продукції. Прилад має галогенове джерело нагрівання. Забезпечує отримання результатів з точністю 0,01 % (0,001 г). Маючи велике значення НГВ (90 г), це прилад ідеально підходить для харчової, сільськогосподарської, хімічної, фармацевтичної та інших галузей промисловості, в яких потрібні вимірювання з точністю до 0,01 % (0,001 г).


АналMB90ізатор вологості лабораторний (галогенний) OHAUS MB90

Високоточний лабораторний прилад для експрес-аналізу вологості продукції. Оснащений галогенною системою нагріву, яка гарантує швидкість роботи і повторюваність результатів з дозволом до 0,01 %. Має високі показники точності вимірювання 0,01 %, широкий діапазон температур висушування 40…200 °С, дискретність зміни температури 1 °С і точність вимірювання маси дослідного зразка 0,001 г.


Аналізатohaus MB120ор вологості лабораторний (галогенний) OHAUS MB120

Високоточний лабораторний прилад для експрес-аналізу вологості продукції. Оснащений галогенною системою нагріву, яка гарантує швидкість роботи і повторюваність результатів з дозволом до 0,01 %. Має розширений діапазон температур просушування зразків до 40…230 °С. Ця технічна характеристика напряму поєднана з швидкістю визначення вмісту вологи і можливістю проводити контроль у режимі реального часу.