Анемометри

Анемометр Walcom HT-91Anemometer_HT-91

Високоточний анемометр крильчастого типу широко застосовується для вимірювання швидкості руху повітря, об’єму повітряного потоку й температурного показника повітря. Особливо потребують використання такого анемометра працівники електроенергетичної, нафтохімічної, металургійної промисловості та інших сфер життєдіяльності людини. Основні особливості Walcom HT-91: одночасне відображення параметрів на РК-дисплеї, висока чутливість, функціональна кнопка управління, простота в експлуатації.


Цифровий анемометр Walcom AM-4836CAM-4836C

Компактна портативна метеостанція для визначення швидкості потоку повітря, швидкості та напрямку вітру, температури повітря, об’ємної витрати повітря. Вимірювання здійснюється за допомогою змінних датчиків: чашкового, флюгерного типу і прецизійного термістора. Наявність Bluetooth, USB та RS-232 виходу забезпечує передачу даних на ПК.


Анемоanemметр-аналізатор (СО2, RH, точка роси, WBGT) AZ-8919

Прилад для визначення швидкості руху й об’єму повітря, СО2 (завдяки наявності недисперсійного інфрачервоного датчика вуглекислого газу), вологості, температури, точки роси, температури вологого термометра. Синє підсвічування дає змогу працювати в умовах недостатньої освітленості.


Термоанемометр телескопічний EZODO AT-350AT-350

Цифровий анемометр крильчатого типу, що має телескопічний тримач, вимірює швидкість і температуру повітря та відзначається зручністю експлуатації в особливо важкодоступних місцях, зокрема, в системах вентиляції (шахтах, каналах). Передбачена автоматична температурна компенсація та корекція нуля. Додатково прилад укомплектований адаптером змінного/постійного струму.