Пірометри

Пірометр TG56_faceRTFLIR TG56 з термопарою К-типу (-30…650 °С)

Професійний інфрачервоний пірометр з функцією термопари для вимірювання температурного показника поверхні без безпосереднього контакту з нею. Використовуючи прилад, є можливість проаналізувати температуру у важкодоступних місцях ділянки найменшого розміру на безпечній відстані. Кольоровий екран, одночасний перегляд поточного значення температури та двох попередніх значень, вбудований лазерний приціл, міцний корпус – це не єдині переваги цієї моделі.


ПірометрIRU___3_7rjr-p2-реестратор 50:1 (-50…+2250 ºС) USB FLUS IR-866U

Прилад призначений для визначення температури в зазначеному діапазоні поверхонь різноманітних матеріалів безконтактним способом, реєстрації отриманих результатів, а також передачі показів до ПК шляхом під’єднання через USB. Ручне налаштування значення коефіцієнту емісії забезпечує високу точність вимірювання.


Пірометр-реє9862стратор з вбудованою камерою CEM DT-9862 (50:1, -50…2200 °С)

Професійний вимірювальний прилад. Основні функції: безконтактне вимірювання температури поверхонь у важких умовах експлуатації, відображення процесу вимірювання температурного показника завдяки оснащенню відеокамерою (640х480), збереження даних у вигляді фото (JPEG) та відео (3GP). Додаткова перевага – визначення температури і вологості повітря, встановлення «точки роси» та подвійна лазерна указка, що сприяє точному націлюванню.


Калібратор для пірометрів CEM BX-500BX-500

Головним призначення портативного калібратора – безконтактне калібрування інфрачервоних термометрів (пірометрів) і перевірка точності показів. Абсолютно чорне робоче тіло діаметром 57 мм (2,25″) забезпечує калібрування приладів до позначки 500 °С.