Пірометри

Пірометр-реєстратор 50:1 із термопарою K-типу (-50…+2280 °C) та SD-картою FLUS IR-871xflus_ir867.jpg.pagespeed.ic.f2iPhYPpp9

Цей пірометр особливо необхідний на виробництвах для вимірювання  контактним та безконтактним способами високих температур у важкодоступних місцях. Найчастіше це металургійна і машинобудівна промисловість та електротехніка. Особливості FLUS IR-871: змістовний РК-дисплей із підсвічуванням, збільшений оптичний дозвіл, регулювання коефіцієнту емісії, реєстрації в необхідному форматі та збереження на SD-картці, підключення до оргтехніки через USB-вхід.


Пірометр-реєстратор 50:1 із термопарою K-типу (-50…+1680 °С), SD-card FLUS IR-869xflus_ir867.jpg.pagespeed.ic.f2iPhYPpp9

Новітній  інфрачервоний термометр з функцією реєстрації. Використовується в багатьох галузях промисловості для безпечного вимірювання температури поверхні в зазначених межах без безпосереднього контакту з нею. За допомогою термопари К-типу користувач може регулювати коефіцієнт емісії. Переваги пірометра-реєстратора FLUS IR-869: автоматична реєстрація результатів у  CSV-форматі, монітор з функцією підсвічування, подальший аналіз отриманих даних завдяки можливості підключення до ПК, зручний дизайн корпусу, що значно спрощує процес вимірювання.


Пірометр-реєстратор 50:1 з термопарою K-типу (-50…+1180 °С) і SD-картою FLUS IR-867xflus_ir867.jpg.pagespeed.ic.f2iPhYPpp9

Сучасний удосконалений прилад, що застосовується в металургії, машинобудуванні, електроенергетиці й побуті з метою визначення температурних показників матових чи полірованих поверхонь дистанційним (інфрачервоне випромінювання) і контактним способом вимірювання (термопара К-типу). Термопара К-типу дає змогу вимірювати коефіцієнт емісії досліджуваних об’єктів. Основні особливості пірометра: конвертування отриманих результатів у CSV-формат, запис на SD-карту, можливість підключення до ПК через USB-вхід, ергономічний дизайн корпусу (у формі пістолета).


Пірометр TG56_faceRTFLIR TG56 з термопарою К-типу (-30…650 °С)

Професійний інфрачервоний пірометр з функцією термопари для вимірювання температурного показника поверхні без безпосереднього контакту з нею. Використовуючи прилад, є можливість проаналізувати температуру у важкодоступних місцях ділянки найменшого розміру на безпечній відстані. Кольоровий екран, одночасний перегляд поточного значення температури та двох попередніх значень, вбудований лазерний приціл, міцний корпус – це не єдині переваги цієї моделі.


ПірометрIRU___3_7rjr-p2-реестратор 50:1 (-50…+2250 ºС) USB FLUS IR-866U

Прилад призначений для визначення температури в зазначеному діапазоні поверхонь різноманітних матеріалів безконтактним способом, реєстрації отриманих результатів, а також передачі показів до ПК шляхом під’єднання через USB. Ручне налаштування значення коефіцієнту емісії забезпечує високу точність вимірювання.


Пірометр-реє9862стратор з вбудованою камерою CEM DT-9862 (50:1, -50…2200 °С)

Професійний вимірювальний прилад. Основні функції: безконтактне вимірювання температури поверхонь у важких умовах експлуатації, відображення процесу вимірювання температурного показника завдяки оснащенню відеокамерою (640х480), збереження даних у вигляді фото (JPEG) та відео (3GP). Додаткова перевага – визначення температури і вологості повітря, встановлення «точки роси» та подвійна лазерна указка, що сприяє точному націлюванню.


Калібратор для пірометрів CEM BX-500BX-500

Головним призначення портативного калібратора – безконтактне калібрування інфрачервоних термометрів (пірометрів) і перевірка точності показів. Абсолютно чорне робоче тіло діаметром 57 мм (2,25″) забезпечує калібрування приладів до позначки 500 °С.