Шумоміри

Шумомір 1 класу TENMARS ST-109RST-109R_tenmars

Шумомір призначений для вимірювання рівня шуму на робочих місцях і здійснення професійної оцінки шумового навантаження в навколишньому середовищі. Переваги шумоміра TENMARS ST-109R: значення частотного та динамічного діапазону, широкі межі визначення шуму, наявність фільтрів корекції АЧХ та частотного зважування, виходи змінного й постійного струмів, графічний дисплей із підсвічуванням, зберігання отриманих результатів в пам’яті вимірювача.


Шумомір Walcom HT-90AxHT-90A_Walcom.jpg.pagespeed.ic.SLc8iBgZxG

Прилад для визначення рівня шуму на робочих місцях, в місцях загального користування і в навколишньому середовищі. Шумомір швидко проінформує користувача про наявність відхилення значення рівня шуму від встановлених норм. За допомогою такого приладу можна не тільки своєчасно виявити небезпечне для людини шумове навантаження, а й вжити заходів щодо усунення відхилення від нормативного значення. Особливості шумоміра Walcom HT-90A: легкість у використанні, рідкокристалічний дисплей, конденсаторний датчик-мікрофон підвищеної чутливості, можливість здійснення статичних досліджень завдяки кріпленню приладу на штатив.


Шумомір-реєстратор CEM DT-88528852_1

Портативний прилад, призначений для точкового визначення рівня шумового забруднення. Вимірювання виконується в широкому діапазоні – не тільки в закритому просторі, а й за його межами. Здійснює фіксацію всіх видів звуків навколишнього середовища. Є можливість реєстрації даних та підключення до комп’ютера. Укомплектований усіма необхідними аксесуарами.


ШумомTM-103_ір-реєстратор з підключенням до ПК (2 клас) TENMARS TM-103

Прилад для професійного контролю шумового забруднення середовища в різноманітних галузях промисловості. Особливості шумоміра-реєстратора: автоматичні налаштування, ергономічний дизайн, інформативний рідкокристалічний монітор з функцією підсвічування, автоматичне відключення і висока точність.


Шумомір 1-го класу Delta OHM HD2010UCHD2010UCc

Інтегральний портативний шумомір, за допомогою якого можна провести статистичний аналіз рівня шумового забруднення та відібрати оптимальні засоби індивідуального захисту (метод SNR та HML). Цей аналізатор шуму відрізняється вдосконаленим функціональним набором, графічним екраном з підсвічуванням, автоматичною реєстрацією значень (додаток «Advanced Data Logger»), можливістю самостійного оновлення прошивки (програма «Noise Studio», яка входить до стандартної комплектації).