Шумоміри

Шумомір-реєстратор CEM DT-88528852_1

Портативний прилад, призначений для точкового визначення рівня шумового забруднення. Вимірювання виконується в широкому діапазоні – не тільки в закритому просторі, а й за його межами. Здійснює фіксацію всіх видів звуків навколишнього середовища. Є можливість реєстрації даних та підключення до комп’ютера. Укомплектований усіма необхідними аксесуарами.


ШумомTM-103_ір-реєстратор з підключенням до ПК (2 клас) TENMARS TM-103

Прилад для професійного контролю шумового забруднення середовища в різноманітних галузях промисловості. Особливості шумоміра-реєстратора: автоматичні налаштування, ергономічний дизайн, інформативний рідкокристалічний монітор з функцією підсвічування, автоматичне відключення і висока точність.


Шумомір 1-го класу Delta OHM HD2010UCHD2010UCc

Інтегральний портативний шумомір, за допомогою якого можна провести статистичний аналіз рівня шумового забруднення та відібрати оптимальні засоби індивідуального захисту (метод SNR та HML). Цей аналізатор шуму відрізняється вдосконаленим функціональним набором, графічним екраном з підсвічуванням, автоматичною реєстрацією значень (додаток «Advanced Data Logger»), можливістю самостійного оновлення прошивки (програма «Noise Studio», яка входить до стандартної комплектації).