Тепловізори

Тепловізійна інфрачервона камера FLIR Е5 (120×90)flir_E5

Завдяки своїм особливостям і перевагам широкоформатна тепловізійна камера широко використовується не тільки в різноманітних галузях виробництва, а й у побуті. Основне завдання приладу – вимірювання в інфрачервоному спектрі теплової енергії, яка випромінюється живими й неживими об’єктами. Перевагою приладу є робота в декількох режимах візуалізації.


Тепловізійна інфрачервона камера FLIR Е6 (160×120)flir-e6

Функція мультиспектральної зйомки, яку виконує тепловізор цієї моделі, допоможе користувачу виявити багато проблем, пов’язаних з втратами енергії. Прилад характеризується портативним розміром, легкістю в експлуатації, надійністю, можливістю функціонування як від мережі, так і від акумулятора, а головне, доступною вартістю в порівнянні з аналогами.


Тепловізор для енергоаудиту (від -20 до 350 ºC, 160х120) DALI T4IMG_0546

Портативна модель тепловізора призначена для здійснення теплового контролю (енергоаудиту) в режимі реального часу. Збільшений розмір дисплея сприяє детальному розгляду теплових зображень об’єктів без підключення до ПК, коли потрібно ухвалити рішення миттєво. Прилад має невеликі габарити, незначну вагу і гарантує високу відносну точність вимірювань.


Тепловізор FLIR E75flir_e75

Інноваційна вдосконалена модифікація тепловізора. Прилад використовується з метою виявлення можливих проблем різноманітного технічного устаткування. Основні особливості: змінні об’єктиви, автоматичне фокусування, лазерне підсвічування, Wi-Fi, USB вхід, Bluetooth, GPS приймач та слоти для SD-карт.