Як не підcковзнутися біля басейну або у ванній кімнаті?

На жаль, падіння через слизьку поверхню біля басейну або у ванній кімнаті – найпоширеніші нещасні випадки і причини травми. Нині є оригінальне розв’язання цієї проблеми – протислизькі водостійкі клейкі стрічки від британського виробника «Heskins».

Компанія «Heskins» – світовий лідер із виробництва протиковзких (протислизьких) стрічок для підлоги та абразивних стрічок безпеки. Продукція Heskins сертифікована за стандартом ISO9000: 2000.

Протиковзкі стрічки клеяться у внутрішніх приміщеннях будівель. Такі стрічки можуть бути наклеєні на сходинки, підлогу, у душових кімнатах, саунах, басейнах, роздягальнях – скрізь, де є підвищена вологість, яка створює небезпеку падінь, а також у місцях постійного скупчення води.

Спеціальний матеріал стрічки не втрачає своїх антиковзних властивостей при попаданні на нього води. Клеючий шар такої стрічки складається з водостійкого акрилу, стійкого до температурних перепадів. Стрічка легко наноситься на більшість типів поверхонь і відразу створює якісний захист від ковзання.

Противоскользящие ленты ванная

Абразивні й неабразивні протиковзкі стрічки

Компанія «Heskins» випускає абразивні й неабразивні протиковзкі стрічки.

Абразивні протислизькі стрічки виготовлені з додаванням грубих мінералів. Їх краще використовувати там, де люди ходять взуті.

Неабразивні протислизькі стрічки мають м’яку текстуровану поверхню і в людини створюється враження, нібито вона йде по гумі. Такі стрічки ідеально підходять для того, щоб ходити по них босоніж.

Найпопулярніші відтінки протислизьких стрічок Heskins – білий і прозорий, хоча стрічка Agua-Safe випускається ще в трьох кольорах (чорному, сірому й бежевому). Світлі тони зливаються з поверхнею і стають непомітними. Термін використання таких стрічок – 2-3 роки.

Протислизькі водостійкі клейкі стрічки Heskins двосторонні. Клейкий шар виготовлений із водостійкого акрилу і забезпечує високу адгезію з поверхнею навіть при попаданні води.

Противоскользящая лента Heskins

Стрічка легко клеїться без використання додаткових матеріалів. Але є особливість. Поверхня підлоги повинна бути рівною (не зернистою) і монтаж стрічки потрібно проводити при температурі навколишнього середовища вище +10 оС. Якщо температура нижча – потрібно підігріти поверхню за допомогою фену. Технолог компанії «Heskins» зазначає: «Температура застосування є критичним параметром. Самоклеючі матеріали знаходяться в напіврідкому стані під захисною плівкою. У момент притискання смоли прилипають до поверхні й сприяють утворенню міцного зв’язку між акрилом та підлогою. Якщо температура низька, то смоли стають занадто твердими і зчеплення не відбувається».

Як видалити протислизьку стрічку до закінчення терміну використання?

Протислизькі водостійкі клейкі стрічки Heskins виготовлені з міцного матеріалу і мають високу адгезію. Тому щоб їх видалити, потрібно буде попрацювати. Але технологи компанії «Heskins» на цей випадок дають такі поради:

  • За допомогою плаского інструменту (скребка) потрібно підчепити один з кутів стільки, щоб можна було схопити пальцями. Повільно починайте відгинати стрічку під кутом. Якщо клейкий шар відгинати з нахилом – поверхневі зв’язки порушуються.
  • Якщо зможете – розігрійте поверхню, на яку наклеєна стрічка, до 60-70 оС. Клейова основа перейде в рідкий стан і стрічку можна буде зняти. Залишки клею рекомендується видаляти за допомогою уайт-спіриту або іншим розчинником.