Чи не є китайський Greentest сучасною копією російського COEKCа? Декілька запитань, на які поки немає відповіді. Запитання перше: наскільки точно цей прилад визначає вміст нітратів?

Нещодавно на ринку України з’явилися нові нітрат-тестери торгової марки «Greentest». Виробник – китайська фірма «Anmez».

Нітратомір «Greentest» активно рекламується українськими інтернет-магазинами як сучасний прилад, «адаптований під домашнє використання з точністю професійного приладу».

гринтест

Якщо говорити про точність професійного приладу, то чому я отримав від керівництва інтернет-магазину «Сорбполімер» таку відповідь: «…Що стосується сертифікації на прилади Anmez: ці прилади не підлягають обов’язковій сертифікації, тому відносяться до категорії побутових приладів, а не до засобів вимірювальної техніки…»

Усі професійні прилади в обов’язковому порядку, як абсолютно вірно відмітив представник цього інтернет-магазину, підлягають обов’язковій сертифікації.

Якщо прилад не атестований, то він може давати невірні покази.

Отже, запитання перше. З якою «професійною точністю» несертифікований прилад  «Greentest» визначає вміст нітратів?

Ситуація банальна. Ви купуєте кавуни. У вас китайський несертифікований Greentest, у продавця сертифікований прилад українського виробництва Іономір AI-125. У вас виникає досить жвава дискусія стосовно наявності нітратів у кавунах.

Ґрунтуючись на інформації, отриманій від фірми «Сорбполімер», можна зробити висновок, що більш точний прилад – український. І якщо ваша дискусія перейде у фізично-активну фазу, то в суді визнають покази українського приладу.

иономер

ххххххххххххх

Тому що український прилад належним чином сертифікований.

Подаємо сертифікат приладу.

сертификат

Багато років тому мій син, наслухавшись розповідей дорослих про якість китайських товарів, говорив мені: «Тато, не купуй китайських іграшок, вони погані…»