Китайські фітотампони небезпечні для здоров’я!

Виробник китайських вагінальних тампонів запевняє, що вони лікують багато жіночих хвороб

Відомо, що препарати природного походження здебільшого є безпечними та корисними для нашого здоров’я. Тому дуже часто багато споживачів шукають лікарські засоби саме на основі природних рослинних складників. Однак таке прагнення може не завжди бути вірним.

У гонитві за красою, здоров’ям та чудодійним зціленням від різноманітних хвороб люди дуже часто вдаються до ризикованих методів нетрадиційної медицини. Так, в Інтернет-мережі досить популярними стали китайські вагінальні фітотампони. За легендою виробника, вони здатні вилікувати багато захворювань жіночої сечостатевої системи, серед яких цистит, кіста, менструальний біль, геморой, нетримання сечі, молочниця та навіть безпліддя.

b1

Дедалі більшого зацікавлення додає факт того, що ці диво-тампони коштують відносно недорого – до 30 грн за штуку. Варто зауважити, що в Україні ці препарати не є сертифікованими, а це означає, що ніхто не гарантує безпеку здоров’я після їх використання! Тим не менше, низька собівартість та розкручена реклама робить свою справу. В Інтернеті можна знайти безліч позитивних відгуків від буцім-то задоволених жінок. Однак, що це? Реклама, «ефект плацебо» чи фітотампони дійсно діють?

Рисунок2

Скриншот http://irecommend.ru/content/lechebno-profilakticheskie-tampony-beautiful-life-fitotampony-beautiful-life

Результати лабораторних досліджень китайських фітотампонів виявилися невтішними

Чи дійсно факти відповідають дійсності, вирішили перевірити журналісти відомої телепередачі «Я соромлюсь свого тіла», що виходить щотижня на телеканалі СТБ. Так, для того аби з’ясувати безпечність цих сумнівних засобів інтимної гігієни, кореспонденти програми звернулись до фахівців Науково-сервісної фірми «ОТАВА».

Рисунок1

Скриншот https://www.youtube.com/watch?v=cm0q16E56kU&feature=youtu.b

На упаковці вказано, що фітотампони є багатокомпонентними за своїм складом. Там зазначаються дивовижні назви різноманітних рослин, які пересічному споживачеві майже ні про що не скажуть.

Рисунок5

Скриншот https://beautiful-life.prom.ua/p1222872-lechebnye-tampony-beautiful.html

У зв’язку з цим зразки фітотампонів були передані на лабораторну експертизу до спеціалістів Науково-сервісної фірми «ОТАВА». В результаті проведених досліджень, що є достатньо складними, оскільки досліджуванні зразки є багатокомпонентними речовинами, було встановлено, що фітотампоними несуть небезпеку для здоров’я жінок. Так, до їх складу входить продукт життєдіяльності грибів базидіоміцетів, які здатні викликати велику кількість захворювань у людини, з-поміж яких розлади сечо-статевої системи

Фахівцям вдалося ідентифікувати понад 30 різноманітних сполук. Здебільшого ними виявились ефірні масла різноманітних рослин. Цікавим є факт того, що більше 60 % від цих речовин  складає так званий борнеол, що входить до складу камфори. Так, ця речовина вказана на упаковці, однак там немає жодної інформації про те, які саме негативні ефекти вона здатна чинити. За своїми хімічними властивостями ця сполука є досить агресивною і здатна викликати опіки та виразки після контакту з вагінальною слизовою оболонкою.

Таким чином, лікування китайськими фітотампонами є небезпечним і може спричинити ще більше нових проблем зі здоров’ям жінки, ніж було до цього.

Замість того, аби вдаватись до самолікування, треба слідкувати за своїм інтимним здоров’ям та вчасно звертатися до кваліфікованих гінекологів. Але якщо все-таки дуже хочеться зайнятись методами нетрадиційного лікування та профілактики сечостатевих хвороб, то перед цим слід зробити хоча б детальний лабораторний аналіз цих диво-препаратів.