Компанії «ОТАВА» (Україна) та «Gigahertz Solutions» (Німеччина) підписали угоду про співпрацю

Нещодавно Науково-сервісна фірма «ОТАВА» отримала статус ексклюзивного представника в Україні всесвітньовідомого німецького виробника приладів для вимірювання електромагнітного випромінювання – компанії «Gigahertz Solutions». Встановлення партнерських відносин між компаніями дасть змогу українським замовникам скористатися більш гнучкими рішеннями щодо придбання повного асортименту тестерів електромагнітного випромінювання і бути абсолютно впевненими у їх якості. Реалізація приладів буде здійснюватись через Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Вже у найближчій час у продаж надійде професійне обладнання для вимірювання електромагнітного поля. Gigahertz Solutions пропонує його у двох лінійках – високочастотне (27 МГц – 10 ГГц) і низькочастотне (0 Гц – 1 МГц). Широкий асортимент дозволить покупцям, які представляють різні сфери діяльності, обрати прилад, придатний для виконання специфічних задач. Тестери електромагнітних полів Gigahertz Solutions уже використовують у своїй роботі постачальники стільникового зв’язку, природоохоронні організації,  виробники радіоапаратури, у тому числі військово-промислового комплексу, постачальники електроенергії та проектно-монтажні організації енергетичних систем виробничих приміщень.

Директор Науково-сервісної фірми «ОТАВА» Віктор Матюшок зазначив: «Опитування інженерів  і науковців США, Канади, Австрії, Іспанії, Туреччини та Японії підтвердили, що прилади Gigahertz Solutions вирізняються з-поміж інших надійністю, точністю і водночас зручністю у використанні. Тепер у цьому зможуть переконатися й українці».

Компанія «ОТАВА», на правах ексклюзивного представника в Україні Gigahertz Solutions, також готова запропонувати українському ринку сертифіковані екрануючі матеріали для захисту від високочастотного електромагнітного випромінювання та низькочастотних електричних полів: екрануючі фарби, екрануючі тканини, балдахіни для ліжок, захисні килимки, екрануючі металеві сітки, мережеві фільтри, кабелі тощо.

Німецький виробник дуже ретельно ставиться до якості своєї продукції і проводить її регулярне тестування на відповідність стандартам. Практичне застосування захисних матеріалів це підтверджує. Наприклад, фарби і тканини дають змогу досягти ефективності екранування на 99,99 %.

Керівник Gigahertz Solutions під час підписання угоди підкреслив: «Ми дуже раді нашому партнерству з Науково-сервісною фірмою «ОТАВА», адже поділяємо спільні цінності, такі як постійний розвиток, ефективне застосування сучасних технологій та відповідальність у роботі».


Науково-сервісна фірма «ОТАВА» спеціалізується у сфері наукових досліджень для українських та закордонних замовників. ОТАВА розробляє нові хімічні товари на основі кращих зарубіжних аналогів, проводить складні наукові аналізи, виконує комплексні еколого-гігієнічні дослідження квартир, будинків, виробничих приміщень, офісів, присадибних ділянок тощо.

Контакти:
03680, м. Київ, вул. Акад. Заболотного, 150
Тел: (044) 221 72 30
e-mail:  info@otava.ua
http://www.otava.ua


Gigahertz Solutions – німецька компанія, заснована у 1997 році. Спеціалізується на виробництві високо- і низькочастотної вимірювальної техніки, а також захисних матеріалів. Має близько 20 патентів на свої розробки.

Контакти:
90579 Langenzenn, AmGalgenberg 12
HRB 6459 Fürth/Bayern/Deutschland
Тел.: +49 (0) 9101 9093-0
e-mail:  info@gigahertz-solutions.de
http://www.gigahertz-solutions.com