Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» на V Ювілейному міжнародному форумі «Комплексне забезпечення лабораторій»

LabcomplexМаркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» узяв участь у V Ювілейному міжнародному форумі «Комплексне забезпечення лабораторій», який проходив у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 25 по 27 вересня 2012 року.

Україна була однією з-поміж 14 країн – учасників Форуму, серед яких: Росія, США, Японія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Англія, Франція, Швейцарія, Польща та Китай. Серед експонентів заходу – 295 компаній.

Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» – єдиний масштабний захід, який охоплює ключові аспекти комплексного забезпечення лабораторій і лабораторного аналізу в усіх галузях промисловості, наукових дослідженнях і медицині.

Велику увагу на Форумі було приділено вимірювальним приладам як одному з основних засобів проведення лабораторних досліджень. У рамках цього заходу компанія «SIMVOLT» презентувала продукцію своїх партнерів – провідних світових виробників вимірювальних приладів, серед яких:

  • італійська компанія «DELTA OHM», яка вже понад 25 років розробляє та виготовляє вимірювальні прилади;
  • тайванська компанія «GonDO» (представлена ТМ «Ezodo»), яка виробляє прилади для аналізу води та навколишнього середовища;
  • шведська компанія «EXOTEK-INSTRUMENTS» – виробник безконтактних вологомірів деревини, будматеріалів, зерна і паперу;
  • компанії «СЕМ Instruments», «UNI-T», «Emco» та ін.

SIMVOLT пропонує споживачам майже 40 категорій вимірювальних приладів, а також надає великий перелік послуг із встановлення та налагодження автоматизованих систем для контролю навколишнього середовища і забезпечення дотримання необхідних вимог щодо освітлення, температури, швидкості повітря, якості води, тиску та звуку.

Ознайомитися з продукцією компанії «SIMVOLT» можна на сайті http://www.simvolt.ua.

Адреса: м. Київ, вул. Акад. Заболотного, 150.

Тел.: 044 221-72-30, 044 221-93-73.

Електронна адреса: simvolt@gmail.com

Маркет измерительных приборов «SIMVOLT» на V Юбилейном международном форуме

«Комплексное обеспечение лабораторий»