Чи можна вилікувати прищі льодом?

Анастасія Московець

Прищі завжди були неприємною частиною нашого життя. Підлітки часто соромляться, замикаються в собі і стають невпевненими, якщо на їхніх обличчях виникають такі прикрощі. Тоді вони починають шукати поради в Інтернеті: «як позбутися прищів за одну ніч» або «як вилікувати прищі домашніми засобами». Широко розповсюджена на ринку саліцилова кислота за частого використання в таких екстрених випадках може завдати ще більше шкоди. Взагалі фахівці рекомендують уникати засобів на спиртовій основі. Але сьогодні ми перевіримо дещо інше. А саме, як лід допоможе в лікуванні прищів. Які результати його використання і чи безпечний він для шкіри.

Відразу попереджаємо, що ще не було остаточних досліджень, які могли б запевнити, що лід ефективний для боротьби з прищами. Його слід розглядати як складову догляду за шкірою обличчя, що включає в себе регулярні чистки, використання зволожувальних кремів, скрабів та багато чого іншого.

Ось деякі правила з використання льоду в догляді за обличчям.

1. Перед  застосуванням льоду шкіра має бути обов’язково очищена.

2. Лід треба загорнути в тонку тканину або в товстий паперовий рушник.

3. Не слід затримувати лід на одному місці довше 3 секунд. Загальний час використання – 1 хвилина вранці та ввечері після очистки обличчя.

Отже, лід корисний для обличчя. По-перше, він допоможе зняти запалення і почервоніння навколо прищів, зменшить їх розмір. А поступове зменшення розмірів у результаті приведе до того, що прищі стануть менш помітними або ж взагалі зникнуть з обличчя. По-друге, лід допомагає контролювати роботу сальних залоз шкіри. При використанні льоду пори звужуються, бруд і мертві клітини видаляються зі шкіри, запобігаючи утворенню нових прищів.

Кубики льоду тонізують шкіру, надають їй пружності, вона стає більш стійкою до температурних перепадів. Також лід зменшує кількість зморшок, висвітлює синці під очима, допомагає при сонячних опіках. Додаткові інгредієнти у складі льоду посилюють його корисні властивості. Це можуть бути – ягоди (для сухої шкіри), зелень (для жирної шкіри), трави та ін.

Таким чином, за обережності й правильного використання під час проведення процедури користь від льоду значно помітна. Він може стати вашим найкращим другом у підтримці природної краси шкіри.

Джерело: https://www.healthline.com

#ТурботаПроВас #здоровье #лікуванняприщів #доглядзаобличчям