Фотокаталітичне нанопокриття допомагає зупинити коронавірус

Фотокаталітичне нанопокриття для стель, внутрішніх і зовнішніх стін стає найбільш ефективним рішенням для зупинки поширення коронавірусу. Таку інформацію опубліковано в журналі «ABNEWSWIRE».

Основним компонентом фотокаталітичного покриття є діоксид титану (TiO2). Коли на таке покриття потрапляє світло, то бруд, органічні забруднювачі на поверхні розщеплюються окисленням, з часом утворюючи вуглекислий газ і воду. Поєднання фотокаталітичних та гідрофільних властивостей TiO2 дає змогу використовувати такі нанопокриття для ліквідації вірусів, бактерій, цвілі й органічних речовин.

Першим закладом у Південній Каліфорнії (США), де було нанесено фотокаталітичне нанопокриття, стала лікарня MLK Hospital ER. Тепер відвідувачі та персонал мають чисте повітря без вірусів, бактерій і неприємних запахів.

Компанія «NanoPhos» (Греція) виробляє унікальний продукт – фотокаталітичне нанопокриття з ефектом самоочищення SURFASHIELD C. Це нанотехнологічна рідка композиція, що забезпечує ефективні властивості самоочищення і самостерилізації на широкому діапазоні пористих будівельних поверхонь. Завдяки використанню останніх досягнень нанотехнологій забезпечується ефективність, безперервна дія та мінімальна зміна початкового природного зовнішнього вигляду поверхні нанесення.

SURFASHIELD C поглинає навколишнє освітлення і перетворює його в хімічну енергію. Як напівпровідний каталізатор, наночастинки покриття активуються світлом для отримання короткоживучих окислювальних сполук: кисню й гідроксильних радикалів.

Бактерії, віруси, цвіль, газоподібні забруднювачі, запахи і плями – усі вони розкладаються та розпадаються на нешкідливі неорганічні сполуки. Таким чином, поверхні застосування залишаються активно чистими. Оброблені поверхні стають супергідрофільними і в результаті забруднювальні речовини легко вимиваються. Фотокаталітичне нанопокриття також діє як очисник повітря в приміщенні, оскільки розкладає шкідливі летючі органічні сполуки та речовини.

SURFASHIELD C розкладає органічні плями і забрудники, запобігає росту мікробів, очищає повітря, видаляє запахи. Покриття легко застосовується на зовнішніх або внутрішніх пористих поверхнях із цегли, бетону, штукатурки, гіпсокартону та інших матеріалів. Використовуючи навколишнє світло, оброблені поверхні самоочищаються і самостерилізуються. Поверхні, покриті SURFASHIELD C, виглядають як нові, безпечні та не потребують використання небезпечних дезінфікуючих засобів або хімікатів.

До того ж,  нанопокриття SURFASHIELD C є економічно вигідним, оскільки не потребує повторного застосування протягом 10 років.

З огляду на унікальні властивості SURFASHIELD C можна стверджувати, що це фотокаталітичне нанопокриття допоможе в боротьбі з коронавірусом. Воно тривалий час активно захищатиме поверхні та знезаражуватиме повітря вашої оселі, а також поліпшуватиме його якість.

#укрнаномаркет #новахіміядлявас @nanomarket.ua