Лікування гасом (керосином) – панацея від усіх хвороб чи отруєння організму?

30 і 3 роки лежав на печі – випив гас і пішов. Усі хочуть вірити в таку казку, але реалії життя змушують з обережністю ставитися до екзотичних методів лікування. В Інтернеті не перестають розміщати інформацію про лікування керосином. Навіть побачила світ книга «Лікування і очищення гасом».

Що передусім насторожує в цій книзі:

  1. Широкий перелік різноманітних захворювань, які лікує керосин.
  2. Так звані «справжні» історії з життя. Навчений фейковою інформацією читач відразу ж відчуває обман, але бажання зберегти здоров’я, а іноді й життя, змушує прислухатися до сумнівних порад.

Онкохворі «хапаються за будь-яку соломинку». Експлуатувати їхнє горе – край цинізму. Якби дійсно гас допомагав, то у всьому світі вже не було б онкохворих.

В Інтернеті можна знайти інформацію про цілющі властивості настойки зелених волоських горіхів на гасі під назвою «Тодикамп». Навіть є посилання на винахід та клінічні випробування препарату. Інформація розрахована на людей, які втратили надію. Такі клінічні випробування не можна назвати об’єктивними – немає контрольної групи, а саме: аналізів пацієнтів, яким давали препарат, і результатів обстеження тих, хто його не приймав. Ще одна інформація, від якої боляче до сліз: препарат давали хворим, яких лікували методом променевої терапії, тобто  традиційно, а виробники зілля приписували заслуги собі.

Як пити гас (керосин)?  

Спочатку дізнаємося фізико-хімічні властивості керосину з доступного джерела. Гас – масляниста рідина із щільністю 0,81 г/см3 і температурою спалаху +28 °C.

Як радять лікуватися керосином? Наприклад, nmedik пропонує для зцілення від бронхіальної астми накрапати в склянку води 9 крапель гасу і приймати всередину. Але керосин не розчиняється у воді. Через низьку щільність продукт перегонки нафти спливає на поверхню, утворюючи маслянисту плівку. Як слушно зауважує лікар-імунолог Анна Шиляєва, людина все одно ковтає нерозбавлений гас, що призводить до токсичного ураження організму.

У тому ж джерелі знаходимо дуже показову пропозицію для лікування екземи. В інструкції йдеться про те, що в гас додають «коріння кульбаби і лоха». Хоча лох ​​– це рід дерев і чагарників, але тонкий гумор тут простежується.

Ще один небезпечний показник – низька температура спалаху. Ризиковане поводження з вогнем може викликати пожежу в будинку. У пресі повідомлялось про те, як батьки виводили воші у дитини, і гас запалав прямо на голові у малюка.

На чому базується припущення про те, що гас лікує?

Виявляється, було встановлено, що гас дійсно пригнічує грибкову інфекцію Candida. Досліди проводили в пробірці. Але людський організм – це не скляна пробірка. Так описує дію керосину лікар Чандака з Індії, якому доводилося рятувати пацієнтів. Лікар зазначає: «Отруйна речовина розчиняється в крові і досягає кожного органу. Наслідки після вживання гасу можуть бути настільки серйозними, що приведуть до ниркової недостатності і пацієнту все життя доведеться приймати пігулки».

Потрібен конкретний приклад, до чого може довести лікування керосином? У статті «Лікують сечею і гасом» (портал «Антикор») зазначається, що в столиці виявлено мертвого чоловіка, який не звертався до лікарів і займався самолікуванням керосином. Розтин встановив важке запалення легенів, ознаки захворювання серцево-судинної системи, хронічну виразку шлунка.

Ті, хто у своїх фінансових інтересах рекламують лікування гасом, заперечать: використовується «очищений гас», авіаційний. Незалежно від ступеня очищення продукти перероблення нафти мають токсичні властивості.

Токсичні властивості керосину

Старше покоління довіряє дослідженням радянського часу. У 1976 році побачив світ довідник для хіміків, інженерів і лікарів «Шкідливі речовини в промисловості».

Візьмемо, здавалося б, найбезпечніше – лікування шкірних захворювань. Що може поганого трапитися від компресів із гасом? Читаємо довідник: «При недостатньому захисті тіла шкірні ураження нерідко виявляються майже у всіх робітників». Ураження призводять до розвитку захворювань шкіри: дерматиту, екземи та ін.

Не те, що пити, дихати тривалий час парами гасу небезпечно. Після перебування у приміщенні з недостатньою вентиляцією протягом 5 тижнів у працівників спостерігалися головні болі, запаморочення, кашель, прискорене серцебиття, схуднення.

А як керосин впливає на шлунково-кишковий тракт, відповіли американські вчені в статті «Вплив гасу на рівень тестостерону, агресію і ступінь отруєння щурів». Висновок науковців очевидний: «Гістологічні результати шлунка вказують на хронічний гастрит».

На порталі токсичних речовин було опубліковано заяву Американського агентства з токсичних речовин та реєстру хвороб. Численні спостерігачі повідомляли про випадкове отруєння дітей у результаті вживання гасу в найвідсталіших країнах. Задокументовано, що керосин викликає блювоту, пронос, набряк шлунка, дратівливість та ін. Якщо виникає тяжке дихання, значить гас потрапив у легені – це трапляється за рясної блювоти.

Залишилося ще прояснити використання гасу як засобу для виведення вошей. Можна зрозуміти Jaymilee Harokaq’veh із Нової Гвінеї, коли він ставить таке запитання. Але в нашому цивілізованому суспільстві в аптеці продаються більш ефективні і безпечні засоби.

Гас – це паливо, а не лікарський засіб. Не ведіться на красномовну рекламу, не проводьте експерименти на собі.

Хімічний аналіз невідомих речовин і лікарських засобів

Якщо ви все ж купили неліцензійний лікарський засіб у «народного цілителя» – не ризикуйте своїм здоров’ям. Краще віддайте сумнівні ліки на дослідження в Науково-сервісну фірму «ОТАВА». Фахівці проведуть хімічний аналіз «зілля», встановлять його склад, дізнаються, чи містить він токсичні елементи, які можуть нашкодити здоров’ю. Ви матимете повну інформацію про такі «ліки» і потім самостійно вирішите – вживати їх чи ні. Довіртеся фахівцям.