Яку косметику краще застосовувати? Ту, що протестували на тваринах, чи нетестовану?

На нашу думку, краща тестована косметика.

Альона Еко у своєму блозі наводить, на її погляд, залізобетонний аргумент, який свідчить про безглуздість тестування косметики на тваринах. Вона пише, що близько 100 вакцин було протестовано на тваринах і жодна не підійшла для лікування людей… Цей висновок блогера – абсолютна нісенітниця. Пані Альона не знає, як побудована технологія розробки ліків.

Обов’язковою умовою є тестування на тваринах! Вона пише, що у 2004 році в Європі було заборонено тестувати косметику на тваринах, але «дрібним текстом» додає, що тестування деяких хімічних компонентів дозволено у 90 % випадках. Власне, тут і собака зарита, оскільки найбільша небезпека саме від цих хімічних компонентів.

…У Європі дбають про здоров’я своїх громадян (нам би ближче до Європи).

Користуйтесь переважно косметикою, яка тестована на тваринах!

Органічна косметика – це не завжди добре. Наші доморощені умільці іноді таку круту хімію додають до своєї «органічної косметики», що й волосся стає дибки… Після проведеного в лабораторії компанії «ОТАВА» хімічного аналізу закрадається думка, як, власне, дівчина після користування такою «органічною косметикою» ще по білому світу ходить…

Якщо ви великий постачальник косметики, то ви повинні проаналізувати косметику, як, наприклад, це зробила фірма «КПД».

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» має 20-річний досвід у наукових дослідженнях (Свідоцтво про державну атестацію № ДА00155 від 10.12.2019). Фахівці компанії не лише зроблять аналіз косметики, а й допоможуть у розробці її рецептур.

#науковаотава #аналізиотава @otavaUA #здоровье #зож