Найкращий захист від електромагнітного випромінювання допоможуть підібрати фахівці

emp9Відповідно до досліджень, проведених канадськими вченими, незабаром справжньою «чумою 21 століття» може стати хвороба, спричинена електромагнітним випромінюванням – електрогіперчутливість. Електромагнітне випромінювання мобільних телефонів, випромінювання від вишок стільникового зв’язку, випромінювання від побутової техніки, радарів, Wi-Fi, тощо можуть стати причиною масових захворювань.

Симптоми «електрогіперчутливості» – головні болі, розлади у роботі серця, гіпертонія, розлади сну тощо. За даними науковців, негативний вплив електромагнітного випромінювання на людину підтвердили результати проведеного експерименту – 40 % тих, хто засинав залишивши біля себе мобільний телефон – прокидалися із симптомами, як на межі серцевого нападу.

Утім, не лише випромінювання від вишок стільникового зв’язку та мобільні шкодять. Як показують вимірювання електромагнітних випромінювань інших побутових електроприладів, їхній вплив достатньо сильний, щоби пошкодити клітини крові.

Науковці застерігають – зважаючи на постійне стрімке збільшення кількості електромагнітних полів, що стають дедалі потужнішими, незабаром у розвинутих країнах може розпочатися справжня епідемія алергії на електросмог. Електромагнітне випромінювання мобільних телефонів, мікрохвильовок, безпровідний Інтернет викликатимуть у людей проблеми із пам’яттю, сном, концентрацією уваги, головні болі та хвороби серця, а також розлади настрою – аж до депресії.

Засоби захисту від електромагнітного випромінювання

Електромагнітне випромінювання мобільних телефонів майже вдвічі збільшує ризик виникнення пухлини головного мозку, – такими є результати досліджень «Інтерфон», що проводились у 13 країнах ЄС. Щоб зменшити ризик, чимало розробників працюють над засобами захисту від електромагнітного випромінювання.

Серед засобів захисту від електромагнітного випромінювання – спеціальна пов’язка на голову, що захищає від електромагнітного випромінювання. Такий винахід захистить перш за все тих, хто тривалий час розмовляє по мобільному телефону.

Утім, захисту лише від електромагнітного випромінювання мобільних телефонів – не достатньо. У кожному багатоповерховому будинку та офісному центрі є щонайменше 5-10 Wi-Fi мереж. До цього випромінювання слід також додати випромінювання від вишок стільникового зв’язку, випромінювання від мікрохвильових печей, ліній електропередач, комп’ютерів, тощо.

Все більше людей стверджують, що потерпають від електромагнітних полів, що їх оточують. За підрахунками медиків, у Швеції близько 200 тисяч людей стверджують, що вони страждають на алергію від «електросмогу».

Щоправда, єдиної думки щодо впливу електромагнітного випромінювання на організм людини досі немає. Частина медиків вважає, що фізичний вплив електромагнітного випромінювання та засоби захисту від нього – не що інше як самонавіювання, відтак, людям, які стверджують про свою «гіперчутливість до електросмогу» – слід звернутися до психіатра.

На противагу їм, значна частина медиків, на основі численних досліджень побоюються, що незабаром хворобливі стани, пов’язані із впливом на людину електромагнітного випромінювання стануть більш масовими, оскільки ЕМП стають все більш сильними та їх число росте.

Та доки єдиної думки немає, у ЄС вирішили про всяк випадок захистити найбільш вразливу категорію – дітей. Рада Європи заборонила використання бездротового Інтернету та мобільних телефонів у навчальних закладах – у школах та дитячих садках.

Якщо Ви також не бажаєте ризикувати, та волієте переконатися, що Ви та Ваші рідні знаходитися у безпеці – зверніться до фахівців, що проведуть вимірювання електромагнітного випромінювання.  Такі послуги надають фахівці компанії «ОТАВА».

Окрім того, на ваше замовлення спеціалісти не лише проведуть вимірювання електромагнітного випромінювання, але, якщо рівень ЕМП виявиться завищеним,  нададуть рекомендації щодо того, як розмістити вдома побутові прилади,щоб зменшити вплив електромагнітних полів на людей, а також порекомендують, які засоби захисту від електромагнітного випромінювання обрати.