Потрібен захист від впливу електромагнітних полів? У цьому Вам допоможуть розробки «Gigahertz Solutions»

emp7Випромінювання від вишок стільникового зв’язку, електромагнітне випромінювання від ЛЕП, радіолокаційного та метеорологічного обладнання аеропортів та військових частин, випромінювання від холодильників, ЕМП від мікрохвильових печей та іншого обладнання – всі ці електромагнітні поля впливають на наше здоров’я та самопочуття.

Виникає питання: як захистити від впливу електромагнітних полів себе та своїх рідних? На щастя, засоби захисту від ЕМП є.

Від випромінювання від вишок стільникового зв’язку допоможе захиститися екрануюча сітка

Якщо неподалік Вашого дому з’явилися джерела електромагнітного випромінювання (випромінювання від вишок стільникового зв’язку, ЛЕП, метеорологічне обладнання, чи Ви з’ясували, що неподалік – військова частина, обладнання якої є потужним джерелом ЕМП), впадати у відчай не варто. Адже, разом із збільшенням кількості та потужності джерел електромагнітного випромінювання, науковці-розробники працюють і над способами захисту від електромагнітного випромінювання. Серед засобів захисту від ЕМП – екрануючі сітки та фарби, а також екрануючі тканини для штор та тюлі.

Один з ефективних засобів захисту від ЕМП – екрануюча сітка HEG10 виробництва німецької компанії «Gigahertz Solutions». Металева сітка німецького виробництва спеціально розроблена для захисту від впливу електромагнітних полів (до прикладу – для захисту оселі від випромінювання від вишок стільникового зв’язку). Призначення сітки – екранування ЕМП високих частот та малих електричних полів (згасання 40 дБ (99,99 % ефективності екранування) на частоті 1 ГГц). Діаметр дроту екрануючої сітки 0,16 мм, щільність: 260 г/м². Сітка кріпиться за допомогою спеціально розробленого компанією «Gigahertz Solutions» дисперсного клею, що також має екрануючі властивості. Екрануючу сітку із подібними властивостями виготовляє також компанія «Aaronia AG» (металева сітка А2000+).

Ще один засіб захисту від ЕМП – екрануюча фарба HSF54 YSHIELD. Цей засіб забезпечує захист від впливу електромагнітних полів як високих, так і низьких частот. За рахунок екологічності фарби, її можна використовувати як ззовні приміщення, так і всередині. Фарба окрім захисту від ЕМП також має хороші гідроізоляційні та звукоізоляційні властивості. Має високу адгезію до поверхонь різних типів та може наноситися на криві та грубі  поверхні. Вимірювання електромагнітного випромінювання показують її високу ефективність із ослаблення ЕМП (має коефіцієнт ослаблення ЕМП 40 дБ (99,99 %)).

Ефективним захистом від впливу електромагнітних полів для вікон є спеціально розроблені екрануючі тканини для штор та тюлі. Екрануюча тканина для штор ST-Naturell (виробництво компанії «Gigahertz Solutions») забезпечує захист від ЕМП високих та низьких частот до 35 дБ (99,97 %) на частоті 1 ГГц.

Тканина з екрануючими властивостями NEW Daylite («Gigahertz Solutions») виготовлена з матеріалу Trevira® забезпечує захист від ЕМП на частоті 1 ГГц до 25 дБ (99,7 %). За рахунок того, що тканина виготовлена із поліестеру, вона не боїться складок та добре миється. Її застосовують для пошиття не лише штор та тюлі, але і балдахінів, що допомагає досягти надійного захисту від впливу електромагнітних полів під час сну.

Придбати вище перелічені засоби захисту від електромагнітного випромінювання можна у представника «Gigahertz Solutions» в Україні – у Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT». Однак перед початком робіт слід з’ясувати – де та які саме способи захисту від електромагнітного випромінювання слід використовувати, щоб досягти оптимального ефекту.

Вимірювання електромагнітного випромінювання покаже ділянки, що потребують першочергового захисту від ЕМП

Як у самому житловому будинку або офісі, так і ззовні є чимало джерел електромагнітного випромінювання. Серед них – випромінювання від холодильників, мікрохвильових плит, електропроводів, комп’ютерів, випромінювання від вишок стільникового зв’язку та трансформаторних станцій тощо.

Вимірювання електромагнітного випромінювання показує, що остерігатися варто не лише зовнішніх потужних чинників, таких як випромінювання від вишок стільникового зв’язку. Адже, нерідко короткочасна робота домашніх побутових приладів може бути не менш шкідливою та потужною, аніж зовнішні чинники. До прикладу, під час роботи звичайного холодильника вдома вимірювання електромагнітного випромінювання покажуть рівень 0,2 мкТл в радіусі 10 см від компресора. Однак, нові, та покращені холодильники, що мають систему «no frost» мають значно потужніше ЕМП. Вимірювання електромагнітного випромінювання навіть на відстані 1 м від дверцят покаже 0,2 мкТл.

Найпростішим способом захисту від електромагнітного випромінювання є віддалення джерела ЕМП. Джерела електромагнітних полів краще розташовувати подалі від місць, де ви проводити багато часу – холодильник краще поставити якомога далі від обіднього столу та дивану, а спальне ліжко – хоча б на відстані 10 см від стіни, в якій проходять електричні проводи. Адже, збільшення відстані від джерела ЕМП в два рази забезпечує зменшення впливу електромагнітного випромінювання в 4 рази.

Однак, якщо Ви маєте намір суттєво знизити електромагнітне випромінювання вдома використовуючи спеціальні екрануючі засоби захисту від ЕМП, такі як екрануючі фарби, сітки та штори – навмання діяти не варто. Перед початком робіт із захисту від ЕМП проведіть вимірювання електромагнітного випромінювання.

Професійно вимірювання електромагнітного випромінювання проводять фахівці СЕС, а також спеціалісти Науково-сервісної компанії «ОТАВА». Фахівці ОТАВИ не лише нададуть повну, достовірну та детальну інформацію про результати вимірювання електромагнітного випромінювання, але і нададуть рекомендації, щодо оптимального розміщення вдома приладів, що є джерелами ЕМП, а також за потреби проконсультують, яким чином найоптимальніше обладнати захист від ЕМП спеціальними засобами.

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі