Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT на Міжнародному форумі «Комплексне забезпечення лабораторій»

DSC_0360.jpg.pagespeed.ce.IIsEoSxh6UВідбулася важлива подія у світі лабораторного обладнання. Протягом чотирьох вересневих днів (з 27 по 30 вересня 2011 р.) у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходив Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій». З року в рік це дійство приваблює безліч експонентів з усього світу – Росія, США, Японія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Англія, Франція, Швейцарія, Польща, Китай і, безумовно, Україна.

Цього року на виставці презентували свій продукт близько 280 учасників – загальнолабораторне обладнання, лабораторні меблі і посуд, інструменти та витратні матеріали, IT-рішення для лабораторій, засоби індивідуального захисту, різноманітні комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю, а також спеціалізовані друковані засоби масової інформації даної галузі. Подібні заходи сприяють створенню, розвитку, оснащенню і модернізації державних і приватних лабораторій України.

Важливим сегментом серед презентованої на форумі продукції стали вимірювальні прилади. Участь у виставці взяли провідні українські організації з їх розповсюдження, зокрема, Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT. Широкий спектр високоякісної продукції задовольняє вимоги найвибагливішого українського споживача.

Серед виробників вимірювальних приладів, продукцію яких презентує та розповсюджує маркет SIMVOLT, авторитетні світові бренди. Зокрема, італійська компанія DELTA OHM, яка понад 25 років працює у сфері виробництва засобів вимірювальної техніки, розробляє та виготовляє прилади за власним дизайном. Окремої уваги заслуговує компанія GOnDO – перевірений часом виробник і експортер професійних вимірювальних приладів з Тайвані, який на ринку з 1983 року. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT співпрацює також зі шведською компанією EXOTEK-INTRUMENTS, що є одним із лідерів виробництва вологомірів для деревини, будматеріалів, зерна та паперу.

Маркет SIMVOLT пропонує близько 40 категорій вимірювальних приладів, а також проектує, виготовляє, монтує, налагоджує та обслуговує автоматичні системи контролю освітлення, температури, тиску, звуку, швидкості повітря та якості водного середовища.

Серед найпопулярніших вимірювальних приладів на сьогодні – вологоміри, ph-метри, пірометри, товщиноміри, тахометри, струмові кліщі, мультиметри, контролери.

Спеціалісти компанії SIMVOLT здійснюють серйозний моніторинг наявної на сучасному ринку вимірювальної техніки і співпрацюють виключно з провідними виробниками. Таким чином, в асортименті SIMVOLT – тільки якісний продукт із широким ціновим діапазоном. Завжди є можливість підібрати оптимальний варіант за ціною і якістю.

Послугами Маркету вимірювальних приладів SIMVOLT користуються покупці з усіх куточків України – налагоджена система доставок забезпечує швидке і якісне обслуговування клієнтів.

Юлія Сом