На XI Міжнародному водному форумі «AQUA UKRAINE – 2013» компанія SIMVOLT представила прилади для контролю якості води

Нещодавно відбулася унікальна на теренах України подія, яка щороку викликає непідробний інтерес у справжніх професіоналів водної індустрії.

З 5 по 8 листопада на базі Міжнародного виставкового центру проводився XI Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2013». Цей захід щороку збирає та презентує найсучасніші водні технології і розробки, а компанії-учасники форуму представляють свої товари та послуги. Серед гостей водного форуму, зазвичай, кращі спеціалісти в галузі контролю якості води як України, так і закордону.

Компанія «SIMVOLT» представила прилади для контролю якості води відомих світових виробників Delta OHM та GOnDO

priladi_dlya_kontrolyu-vody.jpg.pagespeed.ce.ZG0GJwOIuQУ цьому році Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» теж презентував свою продукцію на цьому форумі. Найбільш широко були представлені прилади для контролю якості води від італійського виробника Delta Ohm, який вже близько 30 років підтверджує якість і надійність своєї вимірювальної техніки, а також тайванської компанії GOnDO – відомого світового виробника контрольно-вимірювальних приладів.

На стенді компанії «SIMVOLT» були широко представлені прилади для контролю якості води (pH-метри, ОВП-метри, оксиметри, солеміри, кондуктометри), прилади для моніторингу і контролю показників довкілля, буферні розчини та ін. Відвідувачі форуму виявили досить жвавий інтерес до цих вимірювальних приладів, оскільки всі вони, крім високої точності, мають ще й ергономічний і компактній дизайн, що теж відіграє далеко не останню роль. Консультанти SIMVOLT з легкістю варіювали блискучим знанням техніки, що представляли, і могли відповісти на будь-яке запитання, щодо вибору того чи іншого приладу.

Мультифункціональні прилади для аналізу параметрів води викликали особливий інтерес у відвідувачів виставки

Особливу увагу відвідувачів виставки на стенді SIMVOLT привернули мультифункціональні вимірювальні прилади, що дають змогу визначати декілька параметрів води та можуть використовуватися як у побуті, так і на виробництві. Сучасний ринок пропонує вимірювачі з різними наборами досліджуваних параметрів і це дає змогу обрати оптимальну модель, що зможе задовольнити всі висунуті до неї вимоги. Сфери використання таких вимірювальних приладів варіюються від контролю якості води в акваріумі до моніторингу та контролю якості сировини на підприємствах.

Про SIMVOLT

Компанія «SIMVOLT» спеціалізується на розробках і продажу сучасної контрольно-вимірювальної техніки.

SIMVOLT співпрацює виключно з провідними виробниками вимірювальних приладів і гарантує якість та надійність усього представленого асортименту товарів. Усі партнери SIMVOLT перевірені часом та досвідом і якість їхньої роботи не викликає жодних сумнівів.

Загалом маркет пропонує близько 40 категорій вимірювальних приладів і надає послуги з розробки та встановлення систем автоматичного контролю температури, вологості та освітленості. Спеціалісти SIMVOLT завжди готові допомогти з вибором приладу та відповісти на Ваші запитання. Налагоджена система доставки товарів дозволяє співпрацювати з покупцями різних регіонів України і якісно та швидко їх обслуговувати.

Ознайомитися з усім спектром продукції компанії «SIMVOLT» можна на сайті http://www.simvolt.ua.

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT»
03680, м. Київ, вул. Акад. Заболотного, 150
Тел.: 044 221-93-73
Факс:+38 044 526 96 24
Електронна адреса: simvolt@gmail.com