Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочала співробітництво з компанією «Г.К. ХАН І КО.»

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочала співробітництво з Підприємством зі 100% іноземною інвестицією «Г.К. ХАН І КО.» – представництвом в Україні відомої європейської компанії Tate&Lyle, яка є розробником та виробником стабілізаційних систем і сумішей функціональних інгредієнтів, призначених для всіх галузей харчової промисловості.

У рамках співробітництва ОТАВА виконуватиме для Г.К. ХАН І КО. складні біохімічні аналізи сировини, що використовується в харчовій індустрії.

Директор підприємства Г.К. ХАН І КО. Олександр Бондарчук підкреслив: «Специфіка діяльності нашої компанії передбачає постійний контроль якості сировини, з якою ми працюємо. Ми зіткнулися з проблемою проведення складних біохімічних аналізів, що стосується визначення складу і якості сировини, її відповідності вимогам українського та європейського законодавства. Як показує наш досвід, не завжди такі аналізи з потрібною достовірністю можна виконати в рядових українських лабораторіях, в силу їх вузької спеціалізації та відсутності досвіду в освоюванні нових методик. Оперативно і якісно виконали складний біохімічний аналіз наданих нами зразків в Науково-сервісній фірмі ОТАВА. Як виявилося, діапазон можливостей її аналітичної лабораторії досить широкий: висококваліфікований персонал, сучасне обладнання, поєднання в роботі різнопланових біологічних і хімічних аналітичних методів. Тому співробітництво з цією компанією є найбільш прийнятним та ефективним у вирішенні наших задач».

«Ми зацікавлені у співробітництві з компанією Г.К. ХАН І КО., оскільки воно дає нам новий досвід роботи в галузі виконання складних біохімічних аналізів. Наші науковці освоюють нові для українського ринку методи аналізу харчових продуктів, наближаючи українські стандарти якості та безпечності харчових продуктів до європейських. Ми сподіваємося, що співробітництво з нашим новим партнером буде плідним і взаємовигідним», – зазначив Віктор Матюшок, директор Науково-сервісної фірми «ОТАВА».

Компанія Г.К. Хан є одним із провідних фахівців із розробки та виробництва стабілізаційних систем для харчової промисловості. Знаючи незліченні види сировини і те, як вони можуть бути об’єднані, поряд з глибоким розумінням технічних складнощів виробництва продуктів харчування, експерти компанії розробили стабілізаційні системи, які є безпечними, надійними і дуже функціональними. Вони надихнули клієнтам ідеї нових продуктів і запропонували творчий підхід до вирішення технічних проблем. Г.К. Хан також допомагає тисячам клієнтів швидко перейти від ідеї до рентабельного виробництва. Робота з Г.К. Хан завжди є більше, ніж просто покупка системи, клієнти також отримують конкурентну перевагу за рахунок скорочення часу від ідеї до успішного продукту.

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» проводить наукові-дослідні роботи з розробки нових товарів та послуг на основі найкращих зарубіжних аналогів, а також спеціалізується на проведенні складних наукових аналізів, що передбачають поєднання різнопланових біологічних і хімічних аналітичних методів.