Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочала співробітництво з компанією «SFI»

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочала співробітництво з українською фірмою SFI у галузі розробки продуктів для сфери шоу-бізнесу.

Компанія «SFI» є провідним українським виробником і дистриб’ютором витратних матеріалів для сценічних ефектів та проведення розважальних заходів.

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» проводить наукові-дослідні роботи з розробки нових товарів та послуг на основі найкращих зарубіжних аналогів, а також спеціалізується на проведенні складних наукових аналізів, що передбачають поєднання різнопланових біологічних і хімічних аналітичних методів.

У рамках співробітництва ОТАВА проводитиме на замовлення SFI науково-дослідні роботи з розробки нової лінійки рідин і концентратів для сценічних ефектів та розважальних заходів. Метою співробітництва є виготовлення цілком безпечних вітчизняних продуктів для сфери шоу-бізнесу, здатних конкурувати з імпортними аналогами за ефективністю та вигравати в такій конкуренції.

За словами власника SFI, дослідні зразки перших розроблених продуктів були дуже високо оцінені клієнтами його компанії при демонстрації, а замовлення на першу партію були отримані задовго до її виготовлення.

Компанія «SFI»
м. Київ, вул. Куренівська, 18
Тел.: +380 (67) 504-34-69
ТОВ «Науково-сервісна фірма «ОТАВА»

а/с 88, Київ-187, 03187

Тел./факс: (044) 221 72 30

E-mail: info@otava.ua

http://otava.ua