Меню
Науково-технічне співробітництво компаній ВІСКОТРЕЙД та ОТАВА
11.04.2010 Прес-релізи, пост-релізи

Научно-техническое сотрудничество компаний ВИСКОТРЕЙД и ОТАВА

Українські компанії ВІСКОТРЕЙД та ОТАВА розпочинають науково-технічне співробітництво, об’єднуючи свої зусилля задля вдосконалення якості пакувальної продукції, представленої на ринку України.

На сьогодні основним напрямом діяльності компанії ВІСКОТРЕЙД є виготовлення і впровадження на українському ринку високоякісних пакувальних матеріалів – плівки целюлозної (целофану), целофанових ковбасних оболонок, шпагату паперового ув’язочного, а також обладнання та запчастин для виробництва сирів і ковбас.

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» проводить наукові-дослідні роботи з розробки нових товарів та послуг на основі найкращих зарубіжних аналогів, а також спеціалізується на проведенні складних наукових аналізів, що передбачають поєднання різнопланових біологічних і хімічних аналітичних методів.

Директор НСФ «ОТАВА» Віктор Матюшок зазначає: «У рамках співробітництва планується, що ОТАВА розроблятиме для ВІСКОТРЕЙД нові технології пакувальних матеріалів та вдосконалюватиме вже існуючі. Маючи на озброєнні висококваліфікований персонал і дослідницький лабораторний комплекс, вивчивши досвід світових лідерів у виробництві пакувальних матеріалів, ми зможемо запропонувати нашому партнеру найбільш оптимальні варіанти вирішення його виробничих завдань. Сподіватимемося, що наша співпраця сприятиме значному покращенню якості української пакувальної продукції, приведенню її у відповідність до кращих світових зразків, зробить її безпечною для здоров’я людей».


ТОВ «ВІСКОТРЕЙД»

вул. Сім’ї Сосніних, 3, м. Київ, 03680

Тел.: (044) 537 27 60, факс: (044) 507 23 91

E-mail: viskiev@gmail.com

http://www.viskotrade.com

ТОВ «Науково-сервісна фірма «ОТАВА»

а/с 88, Київ-187, 03187

Тел./факс: (044) 221 72 30

E-mail: info@otava.ua

http://otava.ua

*