SIMVOLT представив вимірювальні прилади для аналізу води на XVI Міжнародній виставці «Аква-Терм Київ 2014»

У травні 2014 року в Києві відбувся один із найповажніших та вельми очікуваних заходів галузі інженерного обладнання. Виставка «Аква-Терм Київ» уже досить довгий час є найвідомішою і найбільшою у своєму роді як для України, так і для сусідніх країн.

У цьому році вона зібрала близько 3000 спеціалістів та понад 300 компаній з 20-ти країн світу, які представили найновіші рішення в галузях опалення, вентиляції, кондиціювання, сантехніки та контролю якості води. Окрім відвідування технічної виставки, відвідувачі мали змогу прослухати семінари, побувати на презентаціях та взяти участь у симпозіумі і конференціях.

На стенді SIMVOLT були широко представлені вимірювальні прилади тайванського виробника GonDO Electronic

simvolt.JPG.pagespeed.ce.HA2RGhmY3XМаркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» уперше брав участь у цій події. На стенді компанії були широко представлені прилади для аналізу води  – кондуктометри, хлорметри, оксиметри, термометри, рН-метри, ОВП-метри та ін.

Менеджери компанії демонстрували вимірювальні прилади і надавали консультації щодо їх використання та підбору. Зацікавленість до представленої продукції виявили сервісні компанії, що займаються встановленням, налагодженням та обслуговуванням промислового котлового і газового обладнання, представники компаній, що займаються обслуговуванням басейнів, та представники аграрного сектора. Контроль якості води в їхніх галузях виробництва відіграє чи не найважливішу роль.

Центральне місце на презентаційному стенді SIMVOLT займали вимірювальні прилади для аналізу води тайванського виробника GOnDO Electronic Co., Ltd. SIMVOLT є офіційним представником цієї компанії в Україні. Продукція GOnDO Electronic Co. широко відома у всьому світі та має добру репутацію, перевірену часом. Контрольно-вимірювальні прилади GOnDO вирізняються високою якістю та відмінними метрологічними характеристиками.

Асортимент приладів GOnDO досить широкий – солеміри, кондуктометри, pH-метри, ОВП-метри, оксиметри, калібратори тощо. На окрему увагу заслуговують мультифункціональні прилади, один з яких поєднує в собі магнітну мішалку/рН-метр/ОВП-метр/оксиметр/кондуктометр/солемір/термометр, а інший – рН-метр/ОВП-метр/кондуктометр/солемір/термометр.

Родзинкою виставкового стенду стала система антизатоплення Simvolt WLS

На стенді також була представлена сучасна система захисту від затоплення для квартир і приватних будинків Simvolt WLS. Система антизатоплення є досить простою й ефективною. Вона складається із датчиків затоплення, шарових кранів для автоматичного перекриття води та контролера системи. Компанія «SIMVOLT» пропонує широкий спектр конфігурацій системи та індивідуальне налаштування її під потреби користувача.

Ознайомитися з усім спектром продукції компанії «SIMVOLT» можна на сайті http://www.simvolt.ua.