Співпраця з Науково-сервісною фірмою «ОТАВА» дає змогу фірмам-постачальникам та фірмам-реалізаторам контролювати якість і безпечність косметичної продукції

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» вже багато років проводить наукові дослідження продукції косметичної промисловості на наявність у ній шкідливих домішок і співпрацює з її виробниками, фірмами-постачальниками та фірмами-реалізаторами. Одним з останніх прикладів такої співпраці стало дослідження для ТОВ «КПД» засобів по догляду за дитиною на наявність у них парабенів і формальдегіду.

Сьогодні масове виробництво косметики неможливе без консервантів. Найпопулярніший вид консервантів, що використовуються в косметиці, – парабени: метил-, пропіл-, бутил-, етілпарабен, ізобутилпарабен, ізопропілпарабен, бензилпарабен та їх натрієві солі. Популярність вони здобули завдяки довгій історії використання і своїй низькій ціні, що грає на руку виробникам.

Останнім часом ходять чутки про негативний вплив парабенів на здоров’я людини. Поки можлива канцерогенність парабенів знаходиться на стадії наукових досліджень. Учені припускають, що парабени можуть провокувати шкірні захворювання, хвороби ендокринної системи, гормональні збої, алергічні реакції і, можливо, навіть злоякісні пухлини.

Інший консервант широкого застосування – формальдегід. Володіючи токсичними властивостями, він негативно впливає на репродуктивні органи, дихальні шляхи, очі, шкірний покрив та центральну нервову систему людини.

Недобросовісні виробники косметики не вважають за потрібне зазначати на пакуванні повний склад засобів, уникаючи таким чином згадок про шкідливі компоненти, що містяться в продукті. У результаті жертвами стають не лише покупці неякісної косметичної продукції, але і її постачальники та реалізатори, до яких у першу чергу звертаються із претензіями споживачі.

Щоб убезпечити себе від подібних ситуацій, а також бути переконаним у якості товару, фірми-постачальники і реалізатори косметичної продукції звертаються до лабораторій, що спеціалізуються на аналізі таких засобів.

Керівник ТОВ «КПД», відомого виробника і дистриб’ютора товарів господарського і гігієнічного призначення, зазначає: «Ми звернулися до спеціалістів аналітичної лабораторії Науково-сервісної фірми «ОТАВА» з проханням дослідити склад дитячих вологих серветок «Pampers baby fresh», «Discount» і «Lili» на присутність у них небезпечних метил-, етил-, пропіл-, бутил-, ізобутилпарабенів та формальдегіду. Як фірма-реалізатор ми несемо відповідальність за свою продукцію і хочемо бути впевнені в її якості».

Директор Науково-сервісної фірми «ОТАВА» Віктор Матюшок зауважує: «Сьогодні парабени вважають одним із найсуперечливіших інгредієнтів у зв’язку з їх імовірною небезпечністю для здоров’я людини. У наш час знайти косметику, до складу якої не входять парабени, достатньо складно. Хоча багато виробників натуральної косметики, особливо дитячої, відмовляються від використання парабенів. В ЄС, наприклад, на відміну від України, вже сьогодні діють суворі обмеження із застосування парабенів у дитячих косметичних засобах. У Данії заборонено використання пропіл- і бутилпарабенів, а також їх солей у косметичній продукції для дітей віком до 3 років. Тож тим, хто цінує своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, варто відповідально ставитися до вибору косметичної продукції».

У ході дослідження дитячих вологих серветок фахівці компанії «ОТАВА» ознайомилися з науково-технічною літературою з методів визначення формальдегіду й парабенів у косметиці й адаптували обрані методики відповідно до особливостей складу наданих замовником зразків. Результати проведених фізико-хімічних аналізів засвідчили, що всі три види вологих серветок не містять вищезазначених шкідливих речовин і є безпечними для дітей.

Науковий висновок про відсутність у досліджуваних зразках небезпечних для здоров’я парабенів і формальдегіду засвідчив високу якість продукції, яку пропонує ТОВ «КПД». Це надає компанії додаткових переваг в очах клієнтів у порівнянні з конкурентами.

Додаткова інформація:

ТОВ «КПД» – міжнародна компанія, відомий виробник і дистриб’ютор товарів господарського і гігієнічного призначення. Має представництва в Росії та Іспанії.

Контакти:
Адреса головного офісу ТОВ «КПД»:
49000, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 2, корп. 1
Тел: +38 0562 31 01 26,  +38 056 747 06 74
e-mail: office_ua@biosphere-corp.com
www.biosphere-corp.com

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» спеціалізується у сфері наукових досліджень для українських і закордонних замовників. Важливим напрямом діяльності компанії є проведення складних наукових аналізів.

Контакти:
03680, м. Київ, вул. Акад. Заболотного, 150
Для поштової  кореспонденції: 03187, Київ-187, а/с 88
Тел: (044) 221 72 30
e-mail: info@otava.ua