У виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з успіхом відбувся VI Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

VI Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»
15-17 жовтень 2013, Київ, Україна
ВЦ «КиївЕкспоПлаза», 3 павільйон
Організатори: Національна академія наук України, Компанія LMT
Сайт Форуму: www.labcomplex.com

  • 310 ПІДПРИЄМСТВ
  • 18 КРАЇН
  • 7892 ФАХІВЦЯ З УСІХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ І ЗАРУБІЖЖЯ
  • 35 НАУКОВО-ПРАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ
  • 280 доповідачів – експертів галузі
  • 24 LABDemo-Тура – технічні екскурсії по експозиції

ВПЕРШЕ ВІДБУЛИСЯ!
• УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА: ПРОМИСЛОВІСТЬ, ВЕТЕРИНАРІЯ, ЛАБОРАТОРНА МЕДИЦИНА – 16 майстер-класів
на діючому обладнанні
• LABInnovation – 11 відкритих презентацій новітнього устаткування і приладів, інноваційних розробок і проектів, використовуваних для лабораторних досліджень


 ПОСТ-РЕЛІЗ

З 15 по 17 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з успіхом відбувся VI Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій», який в черговий раз підтвердив статус єдиної значущої події лабораторної індустрії України.

Форум пройшов за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства науки і освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної інспекції сільського господарства України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів та інших профільних Міністерств і відомств, а також міжнародних асоціацій і об’єднань.

Організатори VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Генеральний партнер Форуму – компанія «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ», Генеральний cпонсор – компанія Tokyo Boeki Technology LTD.

Партнери Форуму: Експерт, ТМ; ULAB, TM; ALT-Україна ЛТД; EMCILAB; Intertech Corporation; Fisher Scientific; Bruker Corporation; Нікомед, НУО; RIANA alliance; ШимЮкрейн; LECO; Instron; Alsi LTD; DiaVeritas; DONAU LAB KIEV; ALSI-Chrom; Макролаб ЛТД; CEM; Retsch; Укр Діагностика; Сарторіус Україна; Інтеро; Термо Техно; Мелітек-Україна; Novations LLS; Шелтек-Україна; PerkinElmer; UNILAB; IKA; NETZCH; Nabertherm; Octanorm.

Міжнародний спеціалізований партнер – журнал «Labor & More».

DSC_0041_1.jpg.pagespeed.ce.rF5oFfqPCCФорум став традиційним майданчиком для презентацій продукції, місцем зустрічі виробників, постачальників і споживачів. Захід відкрив нові перспективи для бізнесу, дав можливість ознайомитися з трендами розвитку лабораторної галузі та встановити нові ділові контакти.

Унікальність даного проекту полягає в інтегрованому підході до формату заходу – це комплексна подія, що включає в себе всі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну та ділову програму, що зачіпає найбільш важливі та актуальні питання галузі.

Більше 500 брендів і 310 компаній з 18 країн світу

Рік від року розширюється географія експонованих брендів – на VI Міжнародному форумі «Комплексне забезпечення лабораторій» фахівці ознайомилися з продукцією учасників з Великобританії, Німеччини, Франції, Австрії, Швейцарії, Індії, Польщі, Росії, Республіки Білорусь та інших країн.

Експозиція Форуму стала масштабнішою і значущою. Організатори запровадили нові ідеї і розширили формат. Це і запуск нових заходів науково-практичної програми, і участь компаній, що представляють найостанніші новинки галузі, що з’явилися на українському і зарубіжних ринках. Це і ряд нововведень, спрямованих на поліпшення сервісу і максимізації прибутку за підсумками Форуму як для учасників, так і для відвідувачів.

DSC_0186_1.jpg.pagespeed.ce.O9QbeGQraDСеред постійних учасників Форуму відомі на світовому та вітчизняному ринках компанії: CCS Services; LGC Standards; Сарторіус; IKAWerke; Аналітек; РошДіагностікс; Укроргсинтез; Склоприлад; Балтік Біо Трейд; Агроприбор; Біола; Термо Техно; BIO-RAD; Лаблогістікгруп Україна; NETZCH; ABBOTT; Хема; Манкор; Гранум, НПЛ; BioTestMed; Сок- Трейд; Біолайн і багато інших.

Вперше учасниками Форуму стали компанії: АЛЛХІМ; ОМБ; Теспро; Біо-Роше; Техноген; Укрпролаб; ІнтерЛабсервіс; АВ Центр; Тінітерія; BOROSIL GLASS WORKS LIMITED; ERLAB DFS Sas; Medline Scientific Limited; Мir Biotech sro; Новамедлайн.

Науково-практична програма Форуму була представлена 35 науково-практичними конференціями, семінарами, а також 16 практичними майстер-класами, 24 технічними екскурсіями, 11 презентаціями в спеціальній зоні відкритих презентацій – LABInnovation.

DSC_0191.JPG.pagespeed.ce.xWAsnMkfp1Цього року в рамках науково-практичної програми Форуму відбулися науково-практичні заходи, орієнтовані на підвищення кваліфікації фахівців лабораторної справи, розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок, ознайомлення з новітніми технологіями і професійним сучасним обладнанням за напрямами: фармацевтична, харчова промисловість; агропромисловий комплекс; ветеринарна медицина; лабораторна медицина; освіта і наука; екологія; вода і водопідготовка; стандартизація, метрологія, якість.

Науково-практичні заходи в рамках Форуму провели:

Державна служба України з лікарських засобів; Державна ветеринарна та фітосанітарна служба; Державна санітарно-епідеміологічна служба України; Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини; НАМН; Лабораторна та метрологічна служби НАМН; Референтна лабораторія НАМН; ДП «Укрметртестстандарт»; ННЦ «Інститут метрології»; ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України; ДП «Український фармацевтичний інститут якості»; ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України»; Одеська Національна академія харчових технологій»; Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів; ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» та багато інших

Вперше, в рамках VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій», відбулася Українська лабораторна школа – практичні майстер-класи на діючому обладнанні, під час яких фахівці змогли протестувати обладнання, отримати кваліфіковані консультації у експертів галузі й ознайомитися з новими методами і методиками досліджень у різних галузях промисловості, науці та медицині.

Як невід’ємна складова ділової програми Форуму відбулися LABDemo-тури – технічні екскурсії по експозиції, в програму яких увійшли презентації обладнання відомих марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень.

Також, фахівці лабораторної індустрії відвідали зону відкритих презентацій новітнього устаткування і приладів, інноваційних розробок і проектів, використовуваних для лабораторних досліджень – LABInnovation.

І переможцями стають…

DSC_0106_1.JPG.pagespeed.ce.LNN-_iwp9MЩорічно Організаційний комітет Форуму відзначає компанії та організаторів науково-практичних заходів, які зробили максимальний внесок у розвиток VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій».

Переможці в номінації «Кращий стенд»:
– Компанія Хімлаборреактив;
– Компанія Tokyo Boeki Technology LTD.;
– Компанія ШимЮкрейн;
– Компанія Алсі ЛТД;
– Компанія Sartorius;
– Компанія Інтеро;
– Компанія Юнілаб;
– Компанія Алсі-Хром;
– Компанія Лаб Логістик Груп;
– Компанія Гемопласт.

Переможці в номінації «Кращій науково-практичний захід»:

– Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини;

– Лабораторна та метрологічна служби НАМН; Референтна лабораторія НАМН, ДУ «Національний науковий центр» Інститут кардіології ім. акад. Н.Д. Стражеска» НАМН»;

– Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів;

– ДП «Укрметртестстандарт»;

– Одеська академія харчових технологій;

– ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України»;

– ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»

Ефективне ділове спілкування

Організатори Форуму забезпечили максимально якісний склад відвідувачів, надавши нашим учасникам унікальні можливості БАЙЄРСЬКОЇ програми, що дозволяють зробити участь у Форумі максимально ефективним. БАЙЄРСЬКА програма – це цілеспрямована робота по залученню на Форум бізнес-відвідувачів (баєрів).

За допомогою Партнерської програми призначення ділових зустрічей BusinessPoint учасники змогли заздалегідь скласти зручний розклад ділових зустрічей на Форумі. Програма дозволяє отримати докладну інформацію про учасників та відвідувачів, підібрати партнера і призначити переговори в рамках Форуму.

Крім цього, в цьому році активну участь у VI Міжнародному форумі «Комплексне забезпечення лабораторій» взяли професійні асоціації, спілки та об’єднання, серед яких: Асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин, Всеукраїнська асоціація пекарів, Асоціація «Укроліяпром», Асоціація «Союз птахівників України», Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» та багато інших.

Був організований приїзд делегацій обласних фахівців державних служб та інспекцій з наступним обходом експозиції Форуму. Серед делегацій відвідали Форум-представники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної інспекції сільського господарства України та багато інших.

Також була успішно реалізована Спеціальна програма «День науки та освіти», в рамках якої молоді фахівці з 32 вищих навчальних закладів – студенти 4-6 курсів, фахівці, що підвищують свою кваліфікацію в інститутах післядипломної освіти, а також науково-викладацький склад, змогли безкоштовно відвідати науково-практичні заходи Форуму, взяти участь в технічних екскурсіях, отримати консультації провідних експертів.

Захід супроводжувався активною рекламною компанією в спеціалізованих ЗМІ та інтернет-порталах

Спеціалізованими інформаційними партнерами VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій виступили видання: «Виробнича лабораторія», «Екологія підприємства». Міжнародним спеціалізованим партнером – журнал Labor & More. Генеральним галузевим партнером – «Сучасна ветеринарна медицина», Офіційним інформаційним спонсором – видавництво «Діловий Світ», Спеціалізований інтернет- портал – Labprice.ua.

Інформаційними партнерами Форуму виступили видання: «СЕС: Профілактична медицина», «Бізнес-Пропозиція», «Сировина і упаковка», видавництво «Медіа Сфера», «Науковий журнал МОЗ України», ВД «Український бізнес», Видавництво «Професійні видання», видавництво «Фарос Плюс», «Бізнес-Досьє», «Аналітика», «Наноіндустрії», «Інтерв’ю України», «Напої. Технології та Інновації», «Геолог України», «АГРО ПЕРСПЕКТИВА», «Обладнання та інструмент», «Світ автоматизації», «Євразійський хімічний ринок», Видавництво «ЕФПІТ», «Вода і водоочисні технології» та багато ін.

Оргкомітет VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» дякує співорганізаторам, партнерам, учасникам, відвідувачам, інформаційним партнерам і запрошує з 14 по 16 жовтня 2014 взяти участь і відвідати VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій».

Більш детальна інформація:
Тел./Факс: +380 (44) 526-92-89
www.labcomplex.com
marketing@labcomplex.com