Україна – Італія: право офіційного дистриб’юторства на теренах України від італійського виробника вимірювальної техніки DELTA OHM надається компанії SIMVOLT

Italy_small_1.jpg.pagespeed.ce.TOa4yZ0NHGУ листопаді 2011 року під час офіційного візиту до міста Падова, що на півночі Італії, де знаходиться штаб-квартира компанії DELTA OHM, представники компанії SIMVOLT отримали права офіційного дистриб’юторства DELTA OHM на території України.

Провідна італійська компанія-виробник вимірювальної техніки DELTA OHM успішно працює у своєму сегменті вже понад 30 років. Близько 60 % продукції, яку виробляє DELTA OHM, орієнтовано на експорт – саме тому розповсюджується вона у більш ніж 60 країнах світу та призначена, передусім, для професіоналів різних галузей промисловості та сільського господарства. Необхідність застосовувати вимірювальні прилади від DELTA OHM  виникає у харчовій, переробній та фармацевтичній галузях, у секторі друку, у сфері акустики, метеорології і сільського господарства, під час роботи з вентиляцією та кондиціюванням повітря тощо. Техніки, інженери, метрологи, виробники медичного обладнання та фахівці з комп’ютерних мереж використовують вимірювальну техніку DELTA OHM.

Компанія DELTA OHM спеціалізується на розробці та виробництві вимірювальних техніки для визначення показників температури, вологості, тиску, швидкості повітря, світла, звуку і вібраційних характеристик навколишнього середовища, вмісту CO, CO2, якості повітря та аналізу води. За час свого існування компанії вдалося досягти відмінних результатів у проектуванні та розробці економічно ефективних і надійних вимірювальних приладів, дотримуючись при цьому міжнародних стандартів, зокрема вимог ISO.

В арсеналі італійської компанії шість власних акредитованих лабораторій для дослідження таких фізичних параметрів, як температура, вологість, тиск, швидкість повітря, фотометрії/радіометрії, звук.

DELTA OHM  стоїть в одному ряду з такими відомими у всьому світі лідерами-виробниками точної та надійної вимірювальної техніки, як Testo АG (Німеччина), KIMO Instruments (Франція), Rotronic (Швейцарія), а також Fluke Corporation (США).

Поява продукції DELTA OHM в Україні – важлива подія на українському ринку вимірювальних приладів, адже тепер й український споживач зможе відчути всі переваги роботи з італійською технікою найвищого ґатунку.

Компанія SIMVOLT, якій надано право продавати продукцію DELTA OHM в Україні, належить до провідних українських компаній, що пропонують вимірювальну техніку. SIMVOLT представляє великий асортимент вимірювальних приладів за прийнятними цінами, надає професійні консультації та якісну технічну підтримку, а також забезпечує зручну систему доставок по всій Україні.

Асортимент SIMVOLT налічує понад 30 категорій вимірювальних приладів. Спеціалісти SIMVOLT проектують, виготовляють, монтують, налагоджують та обслуговують автоматичні системи контролю освітлення, температури, тиску, звуку, швидкості повітря та якості водного середовища.

Серед найпопулярніших вимірювальних приладів на сьогодні – вологоміри, рН-метри, пірометри, товщиноміри, тахометри, струмові кліщі, мультиметри, контролери.

Спеціалісти компанії SIMVOLT здійснюють постійний моніторинг сучасного ринку вимірювальної техніки і співпрацюють виключно з провідними виробниками вимірювальної техніки, зокрема з компанією Exotek-Intruments (Швеція) – одним із лідерів з виробництва вологомірів для деревини, будматеріалів, зерна, паперу; компанією Shenzhen Machinery Industry (торгова марка СЕМ), яка має 20-річний досвід у розробці та виробництві вимірювальної техніки та є одним з провідних світових виробників інфрачервоних термометрів, цифрових мультиметрів, струмових кліщів, тестерів ізоляції, тестерів параметрів електроенергії, люксметрів, шумомірів, термоанемометрів, детекторів витоку газу, манометрів тощо; компанією GOnDO Electronic, яка є виробником і експортером професійних вимірювальних приладів на Тайвані. Таким чином, в асортименті SIMVOLT тільки якісний продукт у широкому ціновому діапазоні.

Компанія SIMVOLT активізувала рекламну кампанію DELTA OHM в Україні, а тому український інформаційний простір активно поповнюється і продовжуватиме поповнюватися новими пропозиціями від провідного італійського виробника високоякісної вимірювальної техніки DELTA OHM.

Юлія Сом