Відбувся V Ювілейний міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

Пост-реліз

Azarov-b5.gif.pagespeed.ce.eOGd4yCkRz25-27 вересня 2012 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, відбулася масштабна подія для фахівців лабораторної галузі – V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «Комплексне забезпечення лабораторій».

Форум проходив за підтримки профільних міністерств і відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань. Організаторами Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» виступили Національна академія наук України та Компанія LMT.

Одним із перших з експозиціями ознайомився Прем’єр-міністр України Азаров Микола Янович.

У Міжнародному форумі «Комплексне забезпечення лабораторій» взяли участь 295 компаній із 16 країн світу. Форум відвідали більше 7 000 фахівців різних напрямів.

Учасники Форуму представили аналітичне обладнання, вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, лабораторні меблі і посуд, інструменти та витратні матеріали, IT-рішення для лабораторій, рішення для «чистих приміщень», засоби індивідуального захисту, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю.

Генеральним спонсором виступила компанія – Tokyo Boeki Technology LTD. Офіційним партнером – компанія ОПТЕК. Партнерами і спонсорами Форуму стали компанії ЕКСПЕРТ ТМ, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, ULAB TM, ALT-Україна ЛТД, Aurum LAB, Intertech Corporation, Bruker Corporation, ШимЮкрейн, Labor-Technik, LECO, Instron, Alsi LTD, DiaVeritas, ALSI-Chrom, Макролаб, Укрдіагностіка, Інтер, Мелітек-Україна, Novations LLS, Шелтек-Україна, Донау-Лаб. Міжнародним спеціалізованим партнером – журнал «Labor & More».

UOS-b.gif.pagespeed.ce.R-c9w2JOBIСеред постійних учасників Форуму були відомі на світовому та вітчизняному ринках компанії: CCS Services, LGC Standards, Сарторіус Україна, Аналітек, Рош Діагностикс, Укроргсинтез, Склоприлад, Балтік Біо Трейд, Агроприлад, Біола, Термо Техно Україна, Біонікс Лаб, Лаблогістикгруп Україна, Техносорбент, Інтерлабтрейд, Терралаб, Манкор, НПЛ Гранум, BioTestMed, Сок-Трейд, Сенте-Лаб, Центрумікс, Біолайн, Елватех і багато інших.

Уперше учасниками Форуму стали компанії: IKA WERKE GmbH (Німеччина), Вібротехнік (Росія), Лабораторна техніка (Севастополь), Лабораторні прилади і технології, Хромос (Росія), Аналіт Прилад, Photron PTY LTD (Австралія), Індустар-М, Матіріалз-Лаб, Вітал Девелопмент Корпорейшн, Лабвіта (Білорусія).

Цього року в рамках Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» відбулося 14 науково-практичних заходів.

Для фахівців фармацевтичної промисловості відбулася III Міжнародна конференція «Дні фармацевтичної промисловості. Інноваційні рішення для виробництва і забезпечення якості лікарських засобів», організаторами якої виступили Державний навчальний центр з належної виробничої/дистриб’юторської практики, Компанія LMT, Державна служба України з лікарських засобів.

Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи та Державним науково-контрольним інститутом біотехнології і штамів мікроорганізмів була організована конференція «Лабораторні дослідження як інструмент забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів»

IV Науково-практична конференція «Новітні розробки наукового обладнання провідних приладобудівних компаній. Розвиток центрів колективного користування приладами в НАН України», яку щорічно проводить Національна академія наук України, була присвячена новітнім технологічним рішенням для досліджень у різних галузях науки.

Завдяки виданню «Зберігання і переробка зерна» для фахівців зернової галузі відбулася конференція «Якість і безпека зернової продукції».

ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. А.Н. Марзєєва НААН України» виступив організатором круглого столу «Якість питної води та її безпека для здоров’я населення», в рамках якого відбулася жвава дискусія серед фахівців галузі.

business-programm-b.gif.pagespeed.ce.PP6PGzzxnbКрім цього, у рамках Форуму відбувся ряд науково-практичних заходів для фахівців хімічної, харчової та інших галузей промисловості, а також для фахівців у галузі освіти та лабораторної медицини.

Також у рамках науково-ділової програми Форуму успішно пройшли семінари компаній Хімлаборреактив, Енвітек, Аналітек, Термо Техно Україна, Оптек і офіційного представництва компанії Intevac на території СНД.

Невід’ємною складовою ділової програми Форуму стали спеціалізовані LABDEMO-ТУРИ за такими напрямами: стандартизація і метрологія, лабораторні дослідження води, екологія, ветеринарія; нафтопереробна, хімічна, аграрна, харчова, фармацевтична промисловість і металургія.

Одним з головних завдань організаторів було створення учасникам і відвідувачам умов для ефективної та зручної роботи на Форумі. Для цього була розроблена спеціальна програма Форуму – BusinessPoint – сервіс із призначення індивідуальних бізнес-зустрічей.

Запрошуємо відвідати VI Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій», який відбудеться з 15 по 17 жовтня 2013 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».