SIMVOLT став офіційним дилером в Україні торгової марки «СЕМ»

CEM.jpg.pagespeed.ce.Acb1nw2gRQМаркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» підписав угоду з китайською компанією «Shenzhen Machinery Industry Co Ltd.» – виробником сучасної контрольно-вимірювальної техніки під всесвітньо відомим брендом «СЕМ». Відтепер SIMVOLT – офіційний дилер в Україні торгової марки «СЕМ». Це партнерство стане не лише новим кроком у розширенні міжнародної співпраці для української компанії, а й забезпечить нашим споживачам можливість зручного придбання продукції гарантованої якості в офіційного  регіонального представника за оптимальними цінами.

Торгова марка «СЕМ» пропонує вражаюче широкий асортимент вимірювальних приладів: інфрачервоні термометри, термоанемометри, люксметри, манометри, тестери ізоляції, тестери параметрів електроенергії, детектори витоку газу та багато інших засобів вимірювання. Shenzhen Machinery Industry Co Ltd. не лише виробляє продукцію – два дослідницьких центри цієї компанії працюють над розробкою нових моделей, що дає їм змогу йти на крок попереду своїх конкурентів.

За своєю суттю місія Shenzhen Machinery Industry Co Ltd. збігається з місією її нового дилера – компанії SIMVOLT, яка полягає передусім у забезпеченні клієнтів якісною продукцією. Процес виробництва пройшов сертифікацію за галузевими стандартами та міжнародним стандартом якості ISO 9001. Крім того, медичну продукцію торгової марки «СЕМ» у 2009 р. було відзначено міжнародним медичним стандартом якості ISO 13485.

У свою чергу, реселлер SIMVOLT гарантує покупцям консультацію кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть зробити правильний вибір необхідного приладу й організують доставку по всій Україні. SIMVOLT – це дистриб’ютор, який дійсно цінує кожного клієнта.

Отримати інформацію з питань придбання контрольно-вимірювальних приладів торгової марки «СЕМ» в Україні можна на сайті її офіційного дилера в Україні – компанії SIMVOLT.

Олена Третяк