Хімічні дослідження покажуть, наскільки безпечний та ефективний інсектицид

analiz insektycyduДорогий, але надійний, чи дешевший, але сумнівний? Сьогодні на ринку вдосталь різноманітних засобів захисту росли, кожен з яких обіцяє надійно та ефективно боротися із шкідниками. Втім, якій із обіцянок повірити, та як правильно обрати інсектицид, щоб і гаманець не постраждав, і рослини залишились неушкоджені?

На сьогодні більшість інсектицидів відомих європейських виробників мають дешевші аналоги, виготовлені на сході. Дорогі бренди не завжди по кишені українським сільгоспвиробникам, відтак, бажаючи зекономити, останні нерідко спокушаються на порівняно невисокі ціни сумнівної продукції.

Втім, обираючи дешеве, сільгоспвиробники переконують себе «навіщо переплачувати за бренд, якщо інші виробники пропонують ту ж діючу речовину в таких же обсягах»? У деяких випадках це й справді вірно.

А от якщо не пощастить, препарат сумнівної фірми може виявитися не лише не ефективним, але і зашкодити здоров’ю працівників та споживачів. Адже, здебільшого препарати відомих марок проходять у хімічних лабораторіях ряд хімічних досліджень, що дозволяють контролювати якість, підтвердити ефективність та безпеку.

Хімічні дослідження та контроль якості, що проводять у хімічних лабораторіях також дають можливість розрахувати оптимальне дозування препарату для максимального ефекту у боротьбі із шкідниками при мінімальній шкоді для людей.

Аналіз хімічного складу підтвердив, що виробник подавав неправдиву інформацію про інсектицид

 До Науково-сервісної фірми «ОТАВА» звернувся сільгоспвиробник, що шукаючи шляхів зекономити на засобах захисту рослин, хотів придбати недорогий аналог інсектициду відомої фірми.

У хімічну лабораторію «Отави» для аналізу хімічного складу було надано два зразки-аналоги засобів захисту рослин. Один – виробництва широковідомої європейської фірми, інший – виробництва Китаю.  Завданням фахівців хімічної лабораторії було з’ясувати в ході хімічних досліджень чи аналогічні два препарати за кількісним і якісним складом.

Фахівці компанії провели ряд хімічних досліджень. Аналіз хімічного складу показав, що обидва препарати містили аналогічну діючу речовину. А от у дозуванні виявися невідповідності. Хімічні дослідження показали, що кількість діючої речовини, яка містилася у препараті європейської фірми, точно відповідала зазначеній на етикетці. Тоді як дешевший аналог містив діючої речовини вдвічі більше.

«Більше діючої речовини – сильніший ефект», – скаже дехто. Втім, дозування, яке пропонували обидва виробники на етикетках було однаковим.

Якщо європейський виробник на основі хімічних досліджень та випробувань визначив дозування, що оптимально відповідало критеріям «максимальний ефект при мінімальній шкоді», то використання дешевшого аналога у такому ж дозуванні могло призвести до значного забруднення продукції інсектицидами, та негативних наслідків для здоров’я людей, що працюють з препаратом, а також споживачів обробленої продукції.

Дослідження в хімічній лабораторії допоможе економити безпечно

Втім, не завжди у більш дешевих аналогах використовують ідентичну діючу речовину. Доволі поширена практика, коли в аналогах відомих препаратів виробники використовують менш ефективну або більш шкідливу діючу речовину, що і дозволяє здешевити препарат.

Якщо Ви не хочете переплачувати за бренд, та шукаєте препарат із оптимальним співвідношенням «ціна-якість», хімічні дослідження допоможуть не помилитися у виборі. Великий досвід у проведенні таких лабораторних аналізів та хімічних досліджень має Науково-сервісна компанія «Отава».

Фахівці хімічної лабораторії компанії «Отава», після закінчення якісного і кількісного аналізу не лише надають розгорнуті результати досліджень, а також рекомендації щодо отриманих результатів.

Консультації щодо проведення хімічних досліджень для визначення якості та безпеки товарів можна отримати за телефоном (044) 221 72 30, чи надіславши запит на адресу   info@otava.ua.