Хімічний аналіз вторсировини покаже, чи рентабельною буде її переробка

Хімічний аналіз рудного відвалу невідомого походження

Відходи переробки корисних копалин нерідко є цінним ресурсом. Та щоб перевірити, чи така сировина дійсно містить цінні компоненти у бажаній концентрації, необхідно провести аналіз сировини та визначити її хімічний склад. Адже це єдиний спосіб пересвідчитися, що переробка буде рентабельною.

Із замовленням провести лабораторне дослідження для визначення хімічного складу звернувся замовник до фахівців  Науково-сервісної фірми «ОТАВА». Для хімічного аналізу клієнт надав зразок рудного відвалу невідомого походження.

В результаті переробки рудних відвалів можна отримати сировину для виготовлення будматеріалів та дорожнього покриття, метали, щебінь, мінеральну вату, тощо. Який саме метод переробки обрати та наскільки прибутковою буде переробка рудного відвалу покаже аналіз сировини.

Згідно із затвердженим технічним завданням, фахівці хімічної лабораторії мали провести визначення хімічного складу отриманого зразка. У ході попереднього лабораторного дослідження, науковці виявили, що надана для аналізу сировина містить шматочки із різним хімічним складом. Тому в ході попередньої обробки отриману для аналізу сировину за фізико-хімічними властивостями поділили на три фази, кожну із яких досліджували окремо.

Якісний та кількісний хімічний аналіз кожного із трьох зразків вторсировини провели методом атомно-емісійної спектроскопії з індуктивно-зв’язаною плазмою. Після завершення роботи, замовник отримав звіт із результатами проведеної роботи, а також рекомендації науковців щодо оптимальних методів переробки такої вторсировини.

Компанія «Отава» пропонує не лише хімічні аналізи, а й наукову підтримку в налагодженні хімічного виробництва

Хімічні аналізи природної та хімічної сировини пропонує Науково-сервісна компанія «Отава». Маючи чималий досвід та колектив із висококваліфікованих спеціалістів, компанія пропонує проведення складних хімічних аналізів та лабораторних досліджень, за проведення яких часто не беруться в інших хімічних лабораторіях.

Якщо вам необхідно провести хімічний аналіз сировини, зокрема:

  • хімічний аналіз природної сировини (пісок, глина, шпати, тощо);
  • лабораторне дослідження для визначення хімічного складу вторсировини;
  • аналізи сировини (кислот, солей та лугів, тощо) для визначення чистоти та характеру домішок;

звертайтеся до фахівців Науково-сервісної компанії «Отава».

Окрім того, слід зазначити, що фахівці компанії не лише проводять хімічні аналізи, а й пропонують наукову підтримку в налагодженні чи вдосконаленні виробництва, допомогу, у випадку нестандартних ситуацій на виробництві (зокрема, допомогу у визначенні причини появи браку на виробництві), а також розробку рецептур засобів побутової хімії та автохімії.

Більш детальну інформацію про послуги, що надає Науково-сервісна компанія «ОТАВА», можна отримати за телефоном (044) 221 72 30 або надіславши запит на електронну адресу info@otava.ua.