Хочете налагодити виробництво побутової хімії? Розпочніть із розробки рецептури

vyrobnytstvo-pobutovoyi-khimiyi-4Налагодити виробництво побутової хімії високої якості, що задовольнятиме вимоги споживачів, без вдалої рецептури не вдасться. Утім, далеко не кожне підприємство має можливість обладнати власну хімічну лабораторію, та на постійній основі утримувати команду висококваліфікованих хіміків, здатних самотужки розробляти рецептури побутової хімії (розробляти рецептуру миючих засобів чи косметики).

Оптимальним виходом в такому випадку є звернутися до фахівців. Добре зарекомендувала себе у цій галузі Науково-сервісна компанія «Отава», що має багаторічний досвід на ринку хімічних аналізів та розробки хімічних товарів.

Розробка рецептур миючих засобів розпочинається із опрацювання патентної літератури

За роки роботи науковці компанії «Отава» розробили алгоритм для розробки рецептур побутової хімії (розробки рецептур миючих засобів, косметики, автохімії, та інших хімічних продуктів). Першим кроком, після детального узгодження із клієнтом властивостей та вимог до майбутнього засобу, стає вивчення фахівцями патентної літератури, що стосується виготовлення схожих продуктів.

Окрім того, фахівці хімічної лабораторії також вивчають англомовну науково-технічну літературу, щодо методів хімічного аналізу препаратів, що за властивостями та призначенням схожі до того, який має намір виробляти замовник. Провівши наукове хімічне дослідження складу препарату (складу косметики чи складу побутової хімії), наближеного за властивостями до того, розроблення якого замовив клієнт, науковці компанії розпочинають роботи із розробки рецептури препарату із обумовленими властивостями.

Слід зауважити, що розробка рецептур побутової хімії ( миючих засобів, розробка косметики, авто хімії чи інших хімічних товарів) проводиться як із аналогічними до зразка властивостями, так і зі зміненими властивостями. До прикладу, якщо розробляється рецептура мила, воно може більше чи менше спінюватися, мати інший аромат,тощо).

Окрім того, розробка рецептури може відбуватися як із попереднім хімічним аналізом для визначення хімічного складу косметики чи складу миючого засобу аналогічного зразка, так і без цього хімічного аналізу, у тому випадку, якщо замовник має чіткі критерії щодо майбутніх властивостей та складу препарату.

Розробку косметики чи миючих засобів вважають виконаною, лише за умови, що всі властивості зразка відповідають критеріям замовника

Компоненти складу косметики та складу побутової хімії наданого зразка із подібними властивостями науковці перевіряють на токсичність та вимоги безпеки відповідно до європейських стандартів. У разі, якщо у складі побутової хімії (складі косметики) виявили хімічні сполуки, вміст яких перевищує безпечні норми, фахівці попереджають про це замовника та пропонують варіанти як можна замінити чи зменшити вміст шкідливих для людини компонентів у складу побутової хімії та складі косметики.

Після звершення роботи із розробкою рецептури миючого засобу чи розробки косметики, фахівці хімічної лабораторії надають пробний зразок клієнту. Тільки якщо всі критерії виготовленого зразка відповідають вимогам замовника, розробку рецептури побутової хімії ( розробку миючого засобу чи розробку косметики) вважають виконаною.

Відповідно до умов контракту, фахівці Науково-сервісної компанії «Отава» також проводять науковий супровід при налагодженні виробництва побутової хімії, а також пропонують вдосконалення вже існуючих рецептур для виготовлення побутової хімії.